Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender вкарват процесор в китарата


Nikifena

Recommended Posts

доколкото помня имаше и телекастер с вграден компютър с lcd отзад

 

интересно ми е с каква цел се правят такива продукти? привличане на хай-тек ентусиасти??

не съм чул или видял някой голям известен китарист да свири с такива работи

 

много точно казано :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

54Intelecasterfb360x550.jpg

 

имала wireless lan ;)

1.25гб рам и пц камера

ама това истина ли е ? снимката реална ли е ? Щото в поста усещам лека ирония :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой знае едно време колко класически китаристи са критикували нововъведенията като адаптер, ел. китара, овърдрайв... и колко още хора са цъкали като са гледали как може човек да надупчи с химикалка чисто нов говорител, за да направи овърдрайв... и те така. След време сигурно няма да има нужда от самия инструмент- ръгаш кабела в тиквата и бръмчиш... "мислено" и ще се чудят "абе тия едно време диваци, само са си хабили ръцете да стържат по някакви дъски"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

охх ужас чувствам се много кофти , егати простотиите измислят , лан мрежа в КИТара , това е като колонка -телефон /1?! пълни безсмицлици измислят за какъв х'и ти е да сърфираш из нета докато свириш ?! ?

Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

 

Напълно съм съгласен , сега чакаме ЕСП и ПреЕбанец с тяхните супер модерни китари за дет метал, 100 процента Алекси и Амота ще се пръкнат с новите Сувалки на първи ред и ние след тях. Преди време не можех да трая Кинг ви и Ранди роудс сега токова съм свикнал да ги гледам че чак взеха да ми харесват. Каквото и да си говорим това си е пазар и като при всеки кой каквото захапе захапе ,каквото изтърве после да влиза в час ...може му коства живота. Квик ор би деф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Кой знае едно време колко класически китаристи са критикували нововъведенията като адаптер, ел. китара, овърдрайв... и колко още хора са цъкали като са гледали как може човек да надупчи с химикалка чисто нов говорител, за да направи овърдрайв... и те така. След време сигурно няма да има нужда от самия инструмент- ръгаш кабела в тиквата и бръмчиш... "мислено" и ще се чудят "абе тия едно време диваци, само са си хабили ръцете да стържат по някакви дъски"

 

За такива хора има Guitar Hero :)

 

Тая тама заприлича на приказката за лисицата и гроздето...

Вземета да пробвате някои от тия неща и тогава приказвайте колко не ви кефят и т.н.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Никой не е казал че са гадни ...а ок де с изключение на един двама ,просто обсъждаме развитието спрямо конкретната ситуация

Редактирано от MasterOfDisaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, то е съвсем ясно. Аз лично съм за прогреса в умерени форми.Не очаквам да създадът скоро китара с вградена кафе-машина. Всички тези нововъведения са с цел улесняване и подобравяне на резултатите от свиренето. Говоря като човек който има подобен тип напълно дигитална китара (Line6 Variax) и знам какви са предимствата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти тъп ли си или само така си говориш по принцип?!

Кой ти е казвал че трябва да си проверяваш пощата по китарата? Хората са направили това за някои който иска да ползва готови неща от интернет докато е в движение. един вид това му спестява носенето на лап-топ, при положение че би искал да го ползва само за свирене и музика. Верно е леко изгъзица, но не разбирам какъв ти е на теб проблема с това? Аре ходи да копаеш по скуаера си и не се прави на отворен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро гледах хладилник, който ползва интернет за да си набави прогноза за времето, за разни еко-режими и подобни неща. За който не знае, "Интернет" не е само за да си проверяваме пощата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.