Jump to content
Българският форум за музиканти

Cuting Heads Saw


Recommended Posts

Ако под DI тракове имаш в предвид , китарта ми да минава през DI Box
Ами не е задължително през DI бокс, стига да имаш добър преамп на записващия интерфейс. Идеята е да запишеш директно китарите с възможно най-малко шум. 24-битов wav файл за предпочитане.

 

.... около 30 минути по късно....
Новият вариант с барабаните е далеч по-добре, определено. Все пак обаче мисля че могат да се пипнат още динамиките на места. Ако искаш прати ми ги и тях на миди файл.

 

За соло мога и аз да се пробвам. Само дай идея къде да бъде и как да са вокалите около него.

 

За вокал от форумните познати мился че еджкрашъра ще пасне най-добре на стила. Препоръчвам го.

 

А някакви идеи за пеене имаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Солото смятах да го направя върху тоя риф който започва някъде към 2:22, поне на мен най подходящо там ми звучи, но и другаде да е не ме притеснява.

За вокали хич не ме питайте :hysterical: Нямам идеи.

Аз и по горе писах да се включва всеки , който има желание, тъй че ако еджкрашър има желание е официално поканен:)

 

За МИДИ файла нямаш никакъв проблем.

А за Китарите освен да ти пратя един трак така както си е да кажеш дали го бива и да ти пусна и другите или да записвам наново. По моята не особено компетентна преценка, шумове има, но са поносими

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вокали хич не ме питайте ;) Нямам идеи.

Аз и по горе писах да се включва всеки , който има желание, тъй че ако еджкрашър има желание е официално поканен:)

 

edgecrusher благодари за поканата :) но нямам твърде много свободно време и най-вече възможност да записвам вокали у дома. Иначе страшно много се кефя на парчето и с радост бих направил нещо. За сега не се отказвам, но оставям участието си под въпросителна. Така, че ако има други желаещи да се включат...да не се притеняват много много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнах Соло барабана от ДФХ и го замених с този от Рок сета. А и касата също я смених. Тази от ДФХ ми се чуваше доста ...

head-cutting-saw

Mucho better бих казал :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се видях с малко свободно време и направих един пробен микс на това парче с вокалите на моя приятел и колега Randy Blythe (Lamb Of God). Пича не знаеше че ще пее на тази песен и затова на места вокалите не звучат много убедително, но съм сигурен че може и по-добре да стане. Това е само като примерен вариант. :)

 

Head Cutting Saw (feat. Randy Blythe of Lamb Of God)

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе, радвам се че ти харесва. Аз се избъзиках за Ренди :rolleyes: Той е де, но не е пял специално за тази песен. Използвах вокални тракове от последния им албум и ги насложих в микса. Изкушавам се да сложа и бас китара, защото доколкото чувам няма(или е много тихо), но понеже барабаните претоварват миска доста и не се усеща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто така стават хубавите неща. Браво и от мен за цялата свършена работа :metalist: . Много се изкефих на парчето въпреки ,че не съм голям фен на тази музика. ;):huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.