Jump to content
Българският форум за музиканти

Breakpoint


Recommended Posts

здравейте на всички :hooray:

 

Искам да представя групата си Breakpoint.

 

Завършихме записите на две от авторските си песни и бих искал да ги споделя с вас. Стилът е алтърнатив, въпреки че пак е доста относително. По - късно ще споделя къде записахме нещата .

 

 

Приятно слушане :

 

http://www.myspace.com/breakpointbg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте ! :hooray: Много ми допаднаха записите като настроение и стил :)Радвам се че все повече групи правят готини и стойностни неща!...Дано доживеем времена когато ще се цени хубавата музика от повечето хора и ще се забрави за кошмарът чалга... :headbang::huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :hooray:

 

Това са първите ни демо записи, но мисля че се получиха наистина добре, съответно благодарение на Боби - Switched. Искам да го поздравя и да му благодаря много за това, което направи, от името на цялата група :huh: Наистина сериозен и отговорен човек. Ако той прецени може да сподели повече подробности около записите.

 

 

Благодарим

 

Breakpoint

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо слушане супер.

 

Сутринта преди работа (към 6 часа сутринта ) го въртях и си напомних сега да го похваля.

 

Освен това работата по записа е наистина добра, особено за демо.

 

Абе аз съм забелязал, че има едни хора из тоя форум дето малко говорят ама яко свирят и записват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро та скърца!

заслугата е и на самите музиканти де.И скофти микс и звук 6те6е да си ли4и кой кум кой сват кой на булката брат :icon_shithappens:

опреелено забелязвам възход в БГ Алтернатива,много ка4ество се пръкна на последък-ло6о няма.

 

(сори на 6-иците и 4-те....дълга история)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога се чудя дали има нужда да пишеш, че нещата на дадена група са супер добри,

ако 10 човека преди теб са написали същото, но във вашия случай няма как да се сдържа -

 

СУПЕР СТЕ !!! ЕБАХТИ СВЕЖАТА БАНДА !!!

 

Няма к'во да коментирам записа и свиренето, защото не разбирам много и ми се виждат перфектни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога се чудя дали има нужда да пишеш, че нещата на дадена група са супер добри,

ако 10 човека преди теб са написали същото, но във вашия случай няма как да се сдържа -

 

СУПЕР СТЕ !!! ЕБАХТИ СВЕЖАТА БАНДА !!!

 

Няма к'во да коментирам записа и свиренето, защото не разбирам много и ми се виждат перфектни.

Не се чуди, твърде често това е единствената награда за труда на хората свързани с музиката по един или друг начин. :thumbs_up:

 

Радвам се, че ви харесва записа, въпреки че player-а на MySpace ги орязва и замазва брутално :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!

...стила ви не ми е от най-любимите,но определено ми харесахте...

...определено,аз ще очаквам и други песни от вас...

...записите ви са доста добри...

 

 

 

...наистина България има нужда от Банди като вашата :)

 

...успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами... незнам какво да кажа. Той sw1tched вече го каза......просто много се радвам, че нещата ви харесват.

 

благодаря ви :)

Редактирано от didopeshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!

...стила ви не ми е от най-любимите,но определено ми харесахте...

...определено,аз ще очаквам и други песни от вас...

...записите ви са доста добри...

 

 

 

...наистина България има нужда от Банди като вашата :)

 

...успех!!!

Радвам се да прочета това от теб, защото уважавам работата ти в тази сфера и знам, че оценяваш нещата обективно :blink:

 

За тези, които не понасят звука на Myspace, съм качил песните с по-добра компресия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.