Jump to content
Българският форум за музиканти

програми ?


Recommended Posts

извинявайте ако не съм формулирал нещо как трябва ама не съм запознат с барабаните :) просто иксам да питам за един приятел...някакви програми ако знаете които да ти показват как се свирят барабаните на дадена песен(нещо като guitar rig)мерси на всички отзовали се! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програми които показвали как се свирят барабаните на песен ли ??!!?? ;)

 

Купи си една йоника тя щи праи сичко :свири, пей, играй въобще модерна работа. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

google е на една ръка разстояние, но всички предпочитат да си губят времето във форума чакайки някой да им отговори след като потърси в google.

 

Ето ти две програмки за drum tabs:

 

http://www.newfreedownloads.com/MP3-Audio/...ation/Dtab.html

 

http://2112design.com/

 

Можеш и сам да се поровиш из нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе хора не съм в тая свера не разбирам..помолиха ме и не знаех какво да правя и те..питам ви ..ама в тоя форум само това знаят тарси в нета...нали е за това да си помагаме...не знам какво толко ще стане ако напишеш едно име на програма..но съсигурностъ ще ти е полесно отколкото да напишеш как трябва да се тарси как сме мързели и още много такива...се пак наистина едно благорадря за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B) Не знам за такава програма, а и се съмнявам да има подобна, която да върши добра работа. Най-добре е просто да седнете и да слушате песента, такт по такт и да се опитвате да разберете и извадите нотите. Трудно е, но не е невъзможно. Също така табовете за барабани в интеренета са пълна пародия и се съмнявам, че има уважаващ себе си барабанист, който да се доверява на табове.. а пък за ноти в нета... много трудно се намират. Така че начина е един - песните се вадят по слух.. едни го могат други не. Лесно в музиката няма.. Айде със здраве, дано не съм обидил някой ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам една програма за композиране на барабани - Drum Site. А иначе колегата е прав относно таблатурите - едно 90% от тях са грешни. Аз какво правя обаче... За улеснение и основа, хващам таблатурата и слушайки песента поправям пропуските и грешките. Така си съкращавам време и усилия. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.