Jump to content
Българският форум за музиканти

Parisienne Walkways


7thString

Recommended Posts

Присвири ми се тази сутрин и понеже рекордера беше готов, реших да чуя какво излиза :hysterical:

 

ЦЪК

 

Ай хоуп ю енджой :metalist:

 

П.П. Досадното чукане в началото ми трябваше за синхрон при слепването :bravo: Тука на тази машина се записва така.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че добре е, като за със софт тейпвано... :metalist:

Забележката ми е, че много си избягал от темата (интрото и по-натам). Специално на мен такива емблематични песни не ми звучат добре, когато са прекалено разцъкани. Виж в края колкото повече импровайз - толкова по-интересно. Но специално темичката...

Няма да ти пиша оценка, че съм си забравил тефтеря... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам оправдание- приемам забележката =) Колкото и тъпо да звучи, забравих изобщо какво се свири оригинално в песента... Върнах се преди малко [в 8.30 [сутринта]] от маса и ме хванаха лудите да дрънча :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва!

Като забележка трябва да поработиш върху състейна в култовия момент.

То това е емблематично за тази песен - като я пуснат по радиото и все някой наоколо ще се намери да каже, че на тия пак им е блокирала техниката... :greenball:

 

п.с. А Baby Thomas е за бой.

Преди време писах подобна забележка за голямо бягане от темата във връзка с кавър на SRV - Tin Pan Alley и той тогава ме направи на нищо, а сега пише същото... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ти харесва :)

Състейна става на кубенце :) На слушалки не... и мен много ме е страх на лайв от този момент, щото едно, че е емблематичен, и второ- кефи ме адски много- затова преди гигче- като Гери мур с тиксо лепиш Х-oве по сцената, където има добър фийдбек :)

 

П.П. Бекинг трака е тук http://www.guitarchaos.com/attachment.php?...mp;d=1187298123 кефи ме особено много за клавира, който са вкарали отдолу, и не толкова- за барабаните :)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като Гери мур с тиксо лепиш Х-oве по сцената, където има добър фийдбек
Е това не го знаех,но е така-като се завреш по-близо до ампа и с менте Гибсън можеш да седиш на 1 тон докато не ти омръзне,особено с хай-гейн както свири Гари Мур..,добре си го изсвирил с някои забежки,но никъв не съм да ти намирам кусури.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите отзиви :cheers2:

А относно кусурите- в крайна сметка нали сме тука да понаучим нещо един от друг, така, че всякаква критика е добре дошла :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хубаво-звука е мн. далеч от това което знаем,но е ясно че не го свириш с каквото трябва за тва парче,получава се накъсано на моменти,може би трябва по уверено и небрежно да го свириш,но е ясно че едва ли само това слушаш и си го свирил 7636 пъти :cheers: .

Имам усещането че китарата не е настроена по трака 1:1 ,или свириш с меки струни и на моменти бяга тоналноста лекоТова като критики както желаеш :beer: ,а аз едва ли и толкова мога да го изсвиря-трябва да му влезна в настроението. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ,и на мен ми хареса :bravo:.

Само и на мен ми се стори накъсано, но мисля че това не е голям проблем щом е чернова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирено е с ямаха ерг121 и guitar rig... но някой хубав ден си мечтая за едно истинско LP :bravo:

 

Относно настройката, трака мисля, че има някакъв проблем, защото и като драскам МИДИ отгоре, пак леко ми фалшивее

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.