Jump to content
Българският форум за музиканти

Bc Rich Draco


Crimson

Recommended Posts

Както се подразбира от заглавието, интересувам се дали някой съфорумник и имал възможността да хване тази китара, да посвири на нея.....

Виждам че е метълска китара, но все пак ме интересува мнението на някой по-запознат!

Мерси предварително. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Bc.Rich Draco. . .

 

draco.jpg

 

Значи за металска китара да такава е, но ако става дума за удобство на мен не ми изглежда много удобна . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се подразбира от заглавието, интересувам се дали някой съфорумник и имал възможността да хване тази китара, да посвири на нея.....

Виждам че е метълска китара, но все пак ме интересува мнението на някой по-запознат!

Мерси предварително. :huh:

 

И като гледам няма да получиш такова:recourse: Поне до момента няма нито едно смислено изказване по темата.

 

Китарата е доста.....екзотична и ми се струва малка вероятноста някой в БГ да има такава, но кой знае??? Мислиш да си взимаш нещо такова или? За да знаем каква е целта на мероприятието все пак;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо събирам малко инфо, след това скоро ще ми се отдаде възможност да се хвърля до Европата- в частност Виена - и се надявам там да подхвана някоя и друга яка китара :)

За сега просто опипвам почвата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jack Owen от Deicide свири с такава - за death metal поне от концертите които съм им гледал е страхотна, но все пак зависи и от оборудването :punk_guitar:

Препоръчвам ти да си вземеш B.C.Rich Warbeast !! ей тва е китарата! Аз съм с Warlock също перфектна китара за метал - много удобна и за седнал и за прав. Warbeast e кръстоска между Warlock и Beast сериите . Ето я и нея:

 

BCRich002.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека може да иска стринг тру :greenangel:

Аз стринг тру warbeast не съм виждал.

Грр не мога да си редактирам поста.

Както и да е- моя грешка има стринг тру warbeast-ове.

Много от познатите ми китаристи предпочитат да имат драко пред warbeast :cheers:

Идва по-екстремно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено на последните 3-4 позиции ще е малко неудобно, съдейки по снимката по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.