Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашите барабани


Recommended Posts

LUDWIG.JPG ЕЙ ТОВА ИМАМ ОТ ПРЕДИ 10мин ! Не е истина колко яко се чувствам сега,понеже още като бях ученик си мечтаех за него и ето - вече е мое :) БАСИ КЕФА :rolleyes:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро си купих 14 фус MEINL(livesound) и един краш turkish за 200 лв. доста са запазени и звучат перфектно...

също така си купих една машинка тама за фуса и едни палки "Валето"

Редактирано от Dez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това:DS-1100.gif

направих това:

DS-1100andBKS-110.gif

Вече ще се разполагам като шеф на сцената и няма да охкам през седмица,че ме боли кръста :happy: :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Новите ми придобивки са:12"Еванс Дженера Г2 Клиър-20 лв,13"Еванс Дженера Г2 Клиър-22 лв-от Дръмцентър Ямаха и едно фус4е-14"Paiste 302 от Нен4о :bravo::);) Това е за сега.

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз се здобих ето със тези сладури MEINL 16" AMUN Medium CRASH и MEINL 14" AMUN POWERFUL CRASH,чисто новички .самоче незнам как да сложа снимки ако някои ме светне ще съм му много благодарен.предполагам че знаете за какво става въпрос.но се пак кажете ми как се качват снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.city-sound.de/images/product_im...ages/1052_0.jpg

http://www.city-sound.de/images/product_im...ages/1668_0.jpg

 

 

ами тва са линковете ако знаете как да ги качите супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз последно си взех един Стаг рок краш за 145 точки от магазина на Левито във Варна. От Фактор си взех едни Вик Фирт, т.нар. пич пеърд 5А за 18лв. Освен това взех и една резонаторна кожа за соло барабанче Ремо Енкор за 18лв. :)

Редактирано от Sebastian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.