Jump to content
Българският форум за музиканти

Tech21 ?


fracture

Recommended Posts

Ами доста се чудих къде да направя запитване и реших че тука трябва да е, защото се отняса за DI боксовете на Tech21 - та тва си е хардуер.

Но основната питанка е - има ли фирма в България - представител, дистрибутор на Tech21 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доста се чудих къде да направя запитване и реших че тука трябва да е, защото се отняса за DI боксовете на Tech21 - та тва си е хардуер.

Но основната питанка е - има ли фирма в България - представител, дистрибутор на Tech21 ?

Няма такава или поне не знам да има. Затова пък можеш да говориш с Nikifen, който при наличие на схема и необходимите части се справя много добре за добра цена. Но нека не говоря от негово име... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Sans Amp Bass Driver DI, ако си мераклия можем да измислим как да го пробваш.Така поне ще знаеш за какво иде реч, че от четене по нет-а по-скоро ще те заболят очите, отколкото да разбереш дали ще ти хареса.

 

А какво ти е хванало окото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

точно туй нещо - на бая места го препоръчват,

ам чета по нета, гледам картинки - то възникна проблем при записа на баси - даже постнах такава тема в секция "Бас", та търсих нещо специално предназначено за бас и така забърках манджата

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти даде достатъчно ниски, ако желаеш и лек драйв - тоже, но ще ти глътне среди. На някои хора не им харесва, други обратно. Пиши ЛС да се разберем :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добре някой приятел от америка да ти донесе :blink:

там е най-евтино.

 

И аз не знам тук някой да ги доставя.

 

Аз чух на Разбойника сансамп-а ама не останах особенно изкефен. Може би силата му е на концерт и на големи колони ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех мечти ...

не познавам който и да е било нито в USA нито където и да е извън BG, че да го натовяра с тази мисия.

Та ето развитието на кореспонденцията с Tech21:

те препратили писмото ми до техния най-близък (за мен) дистрибутор в региона - фирма от Словения, те от своя страна ми пратиха ценова листа, която бързо охлади мераците ми, това към което имах интерес се предлага за 240 евро, при положение че в он-лайн магазините (става дума за щатските) се предлага за 180-190$ ...

е тва е положението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ми не знам точно, но някъде до западната граница ще да е, със Сърбия :think:

първият отговор беше от някаква фирма от Словения, но последният mail беше пратен от някакъв сръбски сървър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми има някакви положения, че ако се удостовери че е на цена под 100 евро, май избягваш от митото, ма не съм сигурен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.