Jump to content
Българският форум за музиканти

Metallica-for Whom The Bell Tolls


Azwraith

Recommended Posts

Ами реших да направя един кавър на тази яка песничка на металика.Дано да ви хареса :greenangel:

http://youtube.com/watch?v=gNDUraxzNOA

Използвам Guitar Rig 3 и за жалост звукът е от колонките на монитора :hysterical:

Редактирано от Azwraith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус! Мене ме кефи тва което си сътворил.А и свириш отпуснато без напрежение.Очаквам по натам нещо по-сложно.Батареята,Блакенед-а е такива.

Успех. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз винаги си свиря така и на концерти и на репетиции въобще навсякъде :bravo:Мерси за коментара :)

Редактирано от Azwraith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече да беше направил и триолите.. То тая песен е толкоз лесна, не се и съмнявам че ще ги изсвириш :happy: Продължавай все така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намали стойките и чупките в кръста, и обърни повече внимание на свиренето :happy: .

Много хора могат да свирят металика - приятно е, но не е голямо предизвикателство.

Заеми се с нещо, изискващо повече мислене, ако целта ти е да напредваш.

Металика - за кеф - или поне им извади по-сложни песни - но на този етап, мисля, че по-скоро трябва да се насочиш към музикално мислене повече отколкото към стойки пред камерката.

 

Ако е за кеф само - здраве да е!

 

Нищо лично - просто съвет. ;)

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го яж момчето - то е младо и му се дивее, а и сценичността не е лошо нещо (дори и в хола/детската) :happy:

Мисля, че и аз мога да го изсвиря... ;)

 

Мисля, че тази песен е повече за солиране на бас, а китарите са просто фон.

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за една година самооук съм научил това и Seek&Destroy на металика а оделно знам разни други песни които не ми харесват да ги свиря много много но се налата се пак свиря и в група.Ще направя ковър на Seek&Destroy също :rockon:

Свиря металика защото са ми любима група от както съм започнал да се занимавам с музика и просто за кеф :happy:

Редактирано от Azwraith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сега само ти остава да си пуснеш мустаци и коса и си готов!!Браво,наистина много леко свириш и според мен имаш голям потенциал да станеш прекрасен китарист.Айде, чакам скоро и holy wars на Megadeth да издрънчиш!! :rocker::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ според мен инвестицията в мустаци не е добра идея(You will die alone :) )...иначе яко метаlийка да има, ама много джангърец, камерката явно е била много близо до усилвателя. А, да...миди-то на лийд-а, там в началото, звучи като банджо и веднага се вкарах във филма "Кърк в дънkов комбенизон, оцапан с неизвестни течности, с каубойска шапка, захапал изгаснала цигара и дрънка на банджо", ама какво да ме правиш, пиша коментар във Форума в 8:00 сутринта, като съм станал в 5:30...имам нужда от сън :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готинко е, но ти трябват още малко тренировки, наблегни на заглушаването с длан - palm muting (в припева и не само) и с него на по-стегнатото свирене (примерно в началото), ще стане още по-яко. :)

Keep it up!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Аз не разбирам много от свирене на китара (даже май никак не разбирам), но страшно се радвам на младежи като теб,затова имаш едно голямо браво от мен и ...напред,имаш цялото време пред себе си,а и колегите могат да те насочат в областите, където трябва да поработиш поработиш повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за коментарите.Аз тези кавъри ги правя точно за това-колегине тук които повечето от тях са наистина големи професионалисти и могат да ме насочат в правилната посока :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.