Jump to content
Българският форум за музиканти

как човек може да се сдобие с Ibanez J-custom


preIbanez

Recommended Posts

...как човек може да се сдобие с Ibanez J-custom...ето това е въпросът...някой поръчвал ли е успешно от тези произведения на изкуството...или въобще кой е най-лесния начин като изключим пътуването до Япония...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи можеш да я поръчаш от япония по нета. от много хора съм чувал че са ползвали услугите на този японски онлайн-шоп и всички казват че са много доволни от обслужване, шипинг и тн: http://www.ishibashi.co.jp/

сайта има превод на английски http://www.ishibashi-music.com/ , но всички казват че ако търсиш нещо специално е най-добре да им пратиш мейл на английски - отговарят бързо и въобще са много хелпфул :hysterical:

 

другия номер е джемсайта, ама там са май само на старо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами този който Вайчо продава съм му се облизвал...но все пак ако си взема искам да е съвсем този който съм си харесал...а Вайчовия е почти...моите предпочитания са твърдо за 8427 ВХ ...черен с лозница по грифа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тези красавици официално се продават само на територията на Япония...целта според мен винаги е била да се амбицират хората да придобият такава бройка независимо от цената...понеже струват от два до три пъти повече от престижите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го бебчето http://ishibashi.co.jp/webshop/guitar/ibanez/rg8427f_bx.htm само, че не им разбирам иените на тези жълтурковци

 

P.S : това е най-якия модел на Ibaenz напълно те подкрепям в избора просто това !!! саамо да имаше модел с пиезо

като на WES borland :greenangel:

Редактирано от chalgasucks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

линка дето ти дадох май не ти хареса много :greenangel:

 

...напротив хареса ми...само че аз всяка покупка я проучвам поне няколко месеца преди да я осъществя...а за всеки един Ибанез който съм си купувал съм размишлявал около година...така че не чакайте скоро да се появя в тема фукня с подобна изтънчена вещ...освен това 2009 очаквам да екипират седемструнките с новото тремоло така че за тая година китарите ми стигат...а вие се чувствайте свободни да давате идеи...току виж някой се вдъхновил и ме преварил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ново тремоло т'ва е много интересно от къде тази информация или се очаква просто нов модел от еидж про 3 и 2 ?

Редактирано от chalgasucks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...новото тремоло е вече факт...казва се "edge zero" и е хибрид между "edge" тремолата и "zero resistence"...представлява пректически стандартно "zero resistence" тремоло което вместо "ставички" има характерните за "edge" системата "ножчета"...от тази година е въведено за по-скъпите 2*** и 3*** RG prestige модели...както и за два от новите "J-custom"..."edge pro" остава за RG 1*** сериите включително седемструнния RG 1527...поради липса на "edge zero" в седемструнен вариант...както и на моделите на Вай и Сатриани които също оставт на "edge pro"...но спроред мeн има вероятност догодина да направят седемструнна версия на новото тремоло...и ако тогава си взема нова китара и трите ми китари ще имат различно тремоло което много ме радва като идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро пипнах ZR и страшно ми хареса. Имам Lo Pro Edge и не мога да кажа кое е по-яко. То те са и доста различни - и като устройство и като усещане. Но мисля, че е МНОГО готина концепция това ZR и е добре, че ще продължават да развиват идеята! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

чак сега попаднах на този пост, тъй като нямам много време да се ровя:D)) вече се чухме с pre-Ibanez и обсъдихме това което го интересуваше:)))но ако някой има желание да се сдобие с модел на j-custom който в момента не предлагам, няма проблем да се достави:))) може спокойно да ме пита за цени, време на доставка и каквото си иска още:))) welcome!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.