Jump to content
Българският форум за музиканти

Kitaratapesho


Recommended Posts

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре дошъл и от мен.От малкото ни контакти си направих извода,че си един екстраординарен човек,

чуствителен и много талантлив.Искрено ти пожелавам успехи на попрището,което си избрал.Ние трябва да се гордеем с музиканти като теб,които вдигат летвата на българското инструментално музикално изкуство. :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря от сърце на всички писали! За съжаление не ми остава много време да минавам през форума напоследък! Но нека купонът не спира - чувствайте се свободни да купонясвате в моята тема, а аз ще минавам да зареждам хладилника с пиячка :metalist:

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:surprise::happy::pray:

това е най-култовия виртуален купон, на който някога съм била!!!

наздраве на всички! драго ми е да се запознаем, аз съм март!

ей, пешо, покрай тебе само такива мероприятия и събирания има, браво, браво! младежта трябва да се крепи :ok:

CursedSoul подай насам сока, че аз не съм по алкохолната част :blush:

 

:coolp::rockon::cheers::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, Марта, а добре си дошла и ти на партито! Ето има натурално сокче от портокал, има и прасковки за хапване :surprise:

 

Айде вади цигито и да изджемим някой блус или някое соло на Уес Монтгомъри :greenball:

 

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Един ден си наминавах покрай МюзикКаунти - Квартала на музикантите и какво да видя, голямо парти се било заформило при Пешо... чукам на вратата, никой не отваря.. така 2-3 пъти и си викам мечка страх, мен още повече - влизам. Влизам вътре и какво да видя.. всичките налягали от февруари насам, че темата потънала... едно сокче останало. Ми налях си, седнах си на един свободен стол, пуснах си музика и реших да ви изчакам да се събудите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Тая тема се позабрави наистина . Еми Пешо не е зареждал хладилника :D Пък тоя сок е останал от Миро ( Cursed Soul ). Хич не носи на безалкохолно деа , пък и на пиячка .

 

Та Пешо ако му се пише да драсне по един ред да видим какво прави .Да каже как е хавата .Хем да възроди темата готин купонь ставаше :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейч....вие по-тихо не можете ли? :hysterical: (ще вземе Пешо да се събуди) :D

 

 

 

П.П:Аве..Кой ми е изпил бирата....? :whistle:

Редактирано от villy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един по един май взехте да се сънуждате... айде като станем повечко да събудим Пешо ,а :hysterical:

 

А сокчето беше нещо остаряло, та пих една студена водица. За биричката - незнам.. но трябва да заредим хладилника определено. Желания за музика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво значи жица нещо.. дайте групи, изпълнители... щото иначе аз ше надуя Dream Theater, и ще има оплаквания... 

 

Така, че Пешо да казва, все пак сме на неговото гости  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сокчето вече е добре ферментирало, бих казал НАЗДРАВЕ и ДОБРЕ ЗАВАРИЛ на Пешо, в тази тънка(и Ефирна) материя наречена forum.muzikant.org! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Тц-тц-тц! За жени плакахте, сега не поглеждате за един поздрав! Вижте какво: пийте по една вода, вземайте въдиците и при мене в Норвегия! Има да ловим риба и да замезваме охааааааааааааа! Последните хубави дни са, хора, дайте да ги оползотворим! Аз съм нова във вашата компания- Мария се казвам, приятно ми е. Хайде не ме гледайте, ами мятайте раниците и бегом насам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.