Jump to content
Българският форум за музиканти

Kitaratapesho


Recommended Posts

Пичове, аз отивам да си взема клавира и идвам да надуем главата на съседите на Пешо!

 

Оф, как ме цепи главата нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Купона е велик ама май домакина не се е мяркал . Да не е за бира или за мадами :whistle:

 

 

 

Иначе "събранието" рулира форума също ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го домакина - бях до магазина! :recourse: Взех две кофи салата от картофи! :recourse: Неколко бутилки с водка и сельодка! :hysterical:

 

Радвам се, че се изсипа толкова народ на партито! Наистина става веселбата! Който ме познава лично знае, че се кефя на точно това! :thumbs_up:

 

А сега да си ви видя, сладурчета милички :punk_guitar:

 

 

@Icarus - Айде вече се познаваме и лично, дай да видим сега кой кого уважава! :hysterical: Само от на IgniteAll силното домашно вино да не ти се стопят крилата, Икарусче :)

 

 

@IgniteAll - Викторе, майнольо, дай да го видим тва вино, руйно, пенливо бе! Сипи, ако нема - донеси! :hysterical: Седи тук да си пием и лафим, че ми е малко неудобно по скайп-а да те тормозя с вицовете си :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

 

@Mephistotel - А добре си ми дошъл! Петър, приятно ми е! Сега гледам, че на градус влизаш - тамън ще се слееш с отбора, че тук трети ден се пие :cheers: Мани ги Виктор и Ивелин ще им се сърдят жените, ако ги видят как са се гушнали и си шушнат на ушенце :hysterical: :hysterical: :hysterical: Я дай да видим как доказваш теоремите сега :)

 

@CursedSoul - Абе младежа! Що не казваш бе! Кво си се заврял в тоя ъгъл? Я веднага тука идвай на масата, да видиш батковците ква далавера ще ти редят :pray: Сега вземи тия бутилки, иди до магазина, и на чичо ти Джими, дето продава кажи, че Пешо-китарата е заръчал да даде ония бири дето ги зареди сутринта в хладилника! Айде и си вземи и за теб едно сокче!! После ще ти покажа един-два етюда на Сор и Джулиани :thumbs_up:

 

 

@fLiSk - Абе ще му сипем на младежа, не се тревожи, ама дай да го изчакаме първо да иде до магазина да вземе бирите, че иначе ще изпочупи бутилките по пътя :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

 

@Wolfheart - Има бе, всичко има тука - парти на ниво :lol: Айде взимай една чаша и се почвай - тук се пие в мое име :D А ти нещо няма ли да се представиш, едно-друго? Петър, приятно ми е!

 

@IgniteAll - Невероятно тактичен си! Признах те - дори не съм споменавал, че вкъщи не се пуши! А ти си знаеш! :surprise:

 

@CursedSoul - Миро, дека са торбите с бирите бе? :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

@jackson_dinky - Мони, изливай го тва в мивката бе! Тук се пие само марково - ето тук един Absolut ще ти разлея, да си пийнеш с кеф :beer:

 

 

@Ивенил - Ей, момче-пианистче! Къде хукна бе? Вместо да ходиш до вас за пианото, вземи намали ракиите малко! Не виждаш ли този акустичен Furich срещу теб, бе! :surprise:

 

@IgniteAll - Викторе, я си събирай дружката (Ивелин), че нещо много се е разбил! Кво си му сипал в ракията бе! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

@TheWhiteGhost - Тук съм, тук съм! Бях до магазина! Ти да не мислиш, че всичката пиячка и кльопачка извира в кухнята ми бе! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

@всички - Ха да сме живи и здрави, и прави и корави! Всичките да сме много обичани, и много да обичаме! И музиката ни да е на ниво! ...And may the force be with you! (хлъц) :rockon::headbang::cheers: :cheers: :cheers::cheers2: :cheers2: :cheers2:

 

Айде бе, нема ли още да дойде некой? Пфу.... То мина уикенда...

 

 

Поздрави и много наздравици,

 

Петър

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, вица беше много як! Просто бях уморен, а и ако си бях пуснал камерата, щеше да видиш жена ми и аз как се превиваме от смях :punk_guitar: (което ми напомня, че ще я пусна тез дни... ама не съм сигурен как ще тръгне под Линукс...)

Какво съм сипал на Ивелин в ракията ли? Нищо... (не знаех, че може да изпие толкова терпентин момчето... вдигна ми се в очите). Ивелине, човеко, нищо лично нямам против теб. Ей сега нося виното и ще ходя за баса да довършим съседите на Пешо дружно! Те не са чували как реве басченце с дист и клавир в пиянски синхрон!

Я! Сетих се, че имам дива луканка от последните резерви на г-н Петров(бащата на жена ми). Ей освен, че е голям учител по гъдулка е и много як ловец и приятел! Как ми отпусна няколко палки луканка от сърна... Ида след малко :) Не окапвайте духом, телом да не говорим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, как ги надуши вурстовете бе :greenball:

Не че ги бях и крил де, оставих ги до печката, ама и ти знаеш къде да търсиш :greenball::D

 

Oп, оп

айде всичкииии

 

d5a91c9991.jpg

 

вече сигурно сте забелязали, че съм повече по яденето отколкото по пиенето. Ама не съм свиня де... в смисъл на външен вид иначе съм си прасе отвсякъде - пак разлях преди малко, я дайде един парцал.

 

,уфф и аз трябва да отскоча до офиса...

 

еее кой пак там бе, Килъра ли се е скрил, че не съм го виждал от известно време.

вече трети ден не мога да се доредя. Айде аз юе сляза да полея цветята, че вече не издържам :thumbs_up:

 

Пешо наглеждай наденичките да не изгорят, плз.

 

аа и аз съм Боби, бтв.

:hysterical:

 

 

и ако е заключена долу вратата да ми отворите ей! макар че като ви гледам кви сте пияни, май няма ад чуете звънеца :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам,че купона тече с пълна сила :coolp:

Мога ли да седна сред вас,момчета?Пеше,дай ми една чаша,че ми пресъхна гърлото...а такаа...гледам вурстчетата се зачервили вече...значи идвам точно навреме да отсрамя женската част :whistle:

 

:greenball::cheers:;)

 

:band2::hysterical: айде де-какво стана с джема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Use the fork, young Luke Skywalker ! Use the fork !

 

Както и да е, аз пак съм седнал в конфигурация Джак, Мисти, китара, така че виртуално наздраве !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оха....аз пак съм тук....отскочих да си взема дръвцето......нещо смърди на изгоряло...а Феникса е заредил грилчето....ями ям.

ехе нотичка кво правиш с ноктите си....не хаби ракията!....

Абре момчета нали ви казах че тва не е лакочистител.

;)

ари почвам Джема раз,два,три,удри....

 

Приятно ми е Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голямо парти се заформило а аз за малко да изпусна :)

Браво на kitaratapesho за упорството и таланта , който е развил в изучаването на китарата ;)

а също и за хубавия купон който е спретнал тук :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Айде и аз малко да отсрамя женската част :metalist:

....ее никви момичета няма тука...а и къде замина noti4ka...ааа ей я там.Ооо вкусни ли са вурстчетата,а? :rockon:

 

Пешо, с тебе не се познаваме ама сигурно нямаш нищо против да намина (аз от колко време се каня ама асансьора нещо заседна и докато стигна :) )Иначе....Вили,приятно ми е ;)

 

Хора...абе тия жици и от цариградцко се чуват бе...здрав купон...евала.. :cheers2:

 

Яка музика,яка бира и като гледам всички как са се насвиркали...мед ми капе на сърцето

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Опааа..кой е скрил тая водка зад дивана в хола бе... ае наздраве докато не са дошли съседите..че тогава става страшно ;):hysterical: :hysterical:

 

 

:cheers2: и :rocker: ....кво друго му трябва на човек ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам Furich, но виждам Zurich... ти кога си се преместил в Германия?!

Ооох, май ракията е силна - халюцинирам... :rockon:

Но освен това и огладнях!

Пешо - ходи до магазина и вземи на всички по един сандвич от любимите ;)

 

38197-spam.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късничко се доредих аз, ама защото бавно се върви из тез снегове.. :)

Аз съм Стенли, здрасти на всички!

Евала на домакина за купона :)

 

По-важното, дойдох с ромче и вермутче, китарка и кубе, за джемчето след малко. :) :) :whistle:

Ще се наредя тука до Феникса и вурстовете. :D

Я подайте бириШката, не се стеснявайте! :greenball::thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.