Jump to content
Българският форум за музиканти

Alesis


estinto

Recommended Posts

САМО ДА ВМЕТНА ЧЕ МИ ИЗПАДА 1 ВНЕСЕН ОТ ЧУЖБИНА ЗА ОКОЛО 1600 ЛЕВА...И ПОНЕЖЕ НЕ СЪМ РБОТИЛ С ТАЗИ МАРКА....НЯКАКВО МНЕНИЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алесис върши работа :cheers2: От години свиря с quadra sinth + piano и съм много много много доволен. Между другото ако искаш QS 8 се продава за 1200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mi dobre e da go 4uq tova ot teb....alesisa sigurno e v plovdiv ...no s udovolstvie 6te doida da go vidq.....6te ti pi6a tezi dni...na tebe imam doverie...6tom sviri6 s tova ...zna4i e dobre...ama vse pak vseki si ima stil i use6taniq de mersi za burziq otgovor

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kaji nqkolko dumi za tvoeto oborudvane...ako ima6 vreme i jelanie...i kolko kini se vruzva...qsno mi e 4e muzikantas e oboridva s godinite...no vse pak mi e interesno slu6al sum tvoi ne6ta v myspace i te pzodravqvam...ako kaje6 nqkoq dryga duma za oborudvaneto si 6te sum ti balgodaren...tuti kato az sum blagodaren

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто съвет....добре е да пишеш на кирилица и доколкото ти позволяват възможностите - правилно....писането изцяло с главни букви също не се възприема като добро държане тук....и преди да пуснеш пост, помисли имаш ли да кажеш още нещо след малко, за да го обединиш в един пост...защото както си тръгнал, скоро ще получиш най-малко предупреждение от страна на модераторите. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм на Q.S. 8.2, какво да ти кажа... Клавиатурата ми се стори прилична, има много малко уейв ром - 16мб, а допълнителни бленди можеш да имаш май само с техните карти. Собственикът се оплака, че изходното ниво на свирката било много високо и прецаквало входа на към каквото ще го вързваш и трябвало да използва някакво допълнително у-во, но така и неразбрах какво има предвид.. Ди бокс ли.. що ли.. не знам. Мисля, че ще ти свърши работа ако ще я използваш предимно в домашни условия или като миди клавиатура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти колега за изчерпателния отговор...ще се радвам ако препоръчаш нещо...като имаш 1 наум че за такъв сладур като твоя за съжаление нямам финанси..трябва ми за клубни участия...нещо с пианистична клавиатура...мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти направо Yamaha MM 6. Енджин на мотиф,много готин,единствения бъг е,че е 32 полифоничен,но това не е голям проблем.Цената му е 1300 лв висто нов ако се не лъжа :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.