Jump to content
Българският форум за музиканти

Impergium(uk)


edgecrusher

Recommended Posts

Не е точно клип. Една песен записана на живо с камера.

Звука и картината са лека прецакани от компресията на видеото зада се побере в стандартите за ъплоуд.

Аз съм тоя най-вдясно дето крещи. Тъкмо имах повод да направя бойно кръщене на новия B.C.Rich KKW

 

Impergium-Ominous-Incineration

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, къртите мивки, разбери!

Ебаси якия лайф!

Свирите си материала адски прецизно и стоите много добре на сцена. Басистката ви яко се раздава (без задни мисли :)), барабанистът също. Жалко, че вторият ви китарист не се вжда добре, но от свирнята става ясно, че бичи на 100%.

За теб коментарът е излишен - Лидер Намбър Уан. :):surprise::recourse:

Не съм специалист в музикалния бизнес, но предвиждам рязко израстване за Impergium. Вие и сега не сте малки.

Респект!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хохохо! Благодаря пич :)

Правим каквото можем, нито повече нито по-малко!

Радвам се че някой, който си има представа за тоя стил ни дава такава висока оценка.

Всички в бандата сме 100% отдадени на това, което правим и няма съмнение че ще вървим напред.

Благодаря за позитивния коментар!

Очакваме нови неща от Gorefecation!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

басистката е "Перла в Короната" :cheers2:

За последните 2 г. сменихме 4 басисти, сега (пу,пу,пу да не и е уруки) тя дано се задържи, че много се старае момичето и много подобрява брадато-мустакатия имидж на бандата.

 

Impergium02-11-07024.jpg

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееех, тази басистка...

Тъй като гледам, бая народ му е хвърлил око на това миньонче...

 

Пожелавам ви да я запазите в групата - не само защото е готина, но и защото това е интересно като за дет метъл банда и хората, които все още не са чували за вас, ще ви научават и запомнят по-лесно поради нестандартното решение да сложите жена на баса и поради неизбежната (особено на Острова) аналогия с Bolt Thrower:

"Ааа, Impergium - това не са ли ония ли, дето имат мадама-басистка? Знам ги бе, яки са, ще си купя албума." ;)

 

Мисля, че тя определено привлича вниманието върху цялата група и това работи добре за вас.

Ей го и живият пример - всеки писал в тази тема все за нея говори.

Привлича вниманието таз мома и това е. Много хитър PR ход от твоя страна да я включиш в лайн-ъпа. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кооооплееее, колко добре звучи наистина :cheers:

Композицията е :cheers2:

Impergium for the masses :oops:

П.С. Колегите споменаха за басистката аз ще си мълча :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехехе, благодаря на всички за коментарите,басистката също! Уведомих я вече колко голяма звезда е в България :D

Ето един бонус от мен ;)

 

Изненада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е изненада - аз ужким гледах всичките ти видеота, а това кавърче на Ангелите съм го пропуснАл.

Отлично е!

И за да сме в тон с темата - научете я басистката да прави хеликоптери в стил Корпсграйндър. Ще разбие. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дюд, не съм бил на ваш концерт ама видеото ме размаза, въпреки качеството си ,а й мацката..... кърти мивки :greenangel:

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да...определо е по-секси от Чавдар....

иначе видеотата имат кофти звук, но си личи че звука на концерта е бил супер!Евала!Кийп он метал и да не си си и помислил за крачка омекване :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.