Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой ще се състезава?


KhanAttila

  

174 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Оф моля те омъжи се за мен!(ПС на 14 съм! :) ) Просто незнам,завиждам с цялото си сърце на Тома,толкова беше добра днес.............УаУ отвя ми шапката!!!!!

ПС:Много ти отива с изправена коса!

 

На мен ми отвя ушите :D

 

Апропо, попрехвърлете се и в айдълския форум , че ми писна да чета "Ау, оу, ах.....!!!!" и прочее за разни недоразумения .....

http://forum.musicidol.btv.bg/index.php?showtopic=1572&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 349
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дени на Малкия концерт

 

Приятно гледане :)

 

 

За гласуване:

 

SMS или обаждане на 15869 за трите мобилни оператора

или

обаждане на 090055569 за БТК

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път в живота си пращам СМС за подобно нещо. И го пращам с огромно удоволствие и гордост, че познавам това страхотно момиче - Дени. Сигурен съм, че ще имам възможността да пращам смс-и за теб и за в бъдеще.

Надпреварата при жените е изключително оспорвана, но мойто мнение е, че освен Дени, Горна Оряховица отвя конкурентките по невероятен начин.

edit: Искам също така да отбележа, че това което се чу по телевизията беше на много високо ниво. Говоря като звук.

Редактирано от Mandalay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сутрешния блок на БТВ даваха Фънкито - и за това, че народа се бил разделил на две - едните срещу него, а другите - които го харесват.

Абе точен ми се вижда човека - казва си всичко каквото мисли в прав текст /макар че му е малко пиперлив езика/, но прекалено много забележки прави за външния вид на айдълите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път в живота си пращам СМС за подобно нещо.........

 

Аз -също :thumbs_up:

Но тази вечер пуснах 3 броя за Дени :)

 

Р.Р. Стори ми се, че те разпознах сред чакащите за театралния кастинг, но не бях съвсем уверена. За което ме е яд сега.

 

Вотори Р.Р. Моето злато се разболя жестоко и затова не продължи. Но понеже не я наврях в "Пирогов" като девойката с апендикса, това въобще не се излъчи;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря вииии !!!!

Беше страхотно и конкуренцията беше...... ллелелелелеел хахахахахаххахаххахахаах а Нора от Горна Оряховица беше най-добрата!!!! Евалата на мацката!!!

ПС Азис-примам критиката и си прав... умрях от срам като се видях и няма да се повтори определено ,но мерси ,защото градивната критика винаги е полезна :thumbs_up:

Хора наистина ви благодаря..... вие сте простоооо !!! А тома е уникат-ще му стискаме палци :):);)

МЕРСИИИИИИИИИИИИИИИИ !!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, моме!!!!!!! Ти си просто роден талант!!!! :thumbs_up::);)

 

УСПЕХ!!!!!!!!!! С теб сме!

 

 

 

полифоничния Полифон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи... Аз това предаване не го гледах, защото си имам н'екои съображения... Но съфорумците дадоха рамо. Деница?! ;):recourse::recourse: Това е! Да си много успешна, много! Желая ти го от цялото си сърце, защото го заслужаваш!!! :thumbs_up::);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата , Дени!!!! Просто ... еввалата! :) :)

Най-накрая някой от журито да каже едно истинско нещо, което очертава бъдещето на някой от кандидатите - " българската Деница Франклин..."

Невероятно! Момиче как ти тича такъв тип негърска музика, не е истина! :)

Нора показа чудесна култура, имаше я в няколко регистъра, пя разсърдена, нежна.. Пя велико!

Според мен генералната конкуренция сте ти, Нора и Пламена! Шанел е едно красиво, талантливо момиче, което стои малко несериозно, заради годините си на фона на вашия формат :)

Аве...

Успех на всички!! Но аз съм за Дени! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да бъда максимално обективен.Предпоследното момиче (мисля,че се казва Нора) изпя убийствено Кристина Агилера и за сега тя е една от фаворитките ми.Другата ми фаворитка е Мария Илиева.Познавам я от доста години и наблюдавам развитието и от доста близко и мисля,че тя е новия Idol.С риск да създам суматоха,ще кажа,че Дени има още доста да пее за да ме впечатли.Диаманта има нужда от шлифоване...Това е моето скромно мнение!Благодаря за вниманието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-добре и по-добре! Ще повторя нечии думи, но определено доста от изградените като име родни певици могат да ти завидят за увереността и ентусиазма. Възможностите, ясно е, ги имаш. Ще си позволя само да кажа: старай се още, дори повече от "още", защото има какво да покажеш. Не го крий.

 

И успех, разбира се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да бъда максимално обективен.Предпоследното момиче (мисля,че се казва Нора) изпя убийствено Кристина Агилера и за сега тя е една от фаворитките ми.Другата ми фаворитка е Мария Илиева.Познавам я от доста години и наблюдавам развитието и от доста близко и мисля,че тя е новия Idol.С риск да създам суматоха,ще кажа,че Дени има още доста да пее за да ме впечатли.Диаманта има нужда от шлифоване...Това е моето скромно мнение!Благодаря за вниманието :)

 

:) Абсолютно съм съгласен за Нора. Гледал съм я/слушал как пее от доста време :)

Просто смаза - т'ва е (с изключение на един миниатюрно изпускане на гласа в средата на парчето, където и дойде малко височко).

Деница се представи като една от най-добрите, но си има шлифовка мдам.

Аз останах разбит от 15-годишната девойка забравих как се казва - т'ва братче на 15 пее като змей от тук нататък, и остава да мачка като валяк разби'йш ли...

Мисля, че тази година кастинга е доста по-добър от миналогодишния. Т'ва да ти е кеф да ги слушаш повечето. Има 2-3 дето или им паднаха неподходящи песни ли - ама ще видим.

 

Аре чакаме хеви метъла при мъжете.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве в духа на вашето откровение - мисля, че металите..сме загубени! Това шоу иска "русичко момченце сладурченце със синички оченца и стегнато дупенце".. :):D

Дано пичът 'фане три октави Дикинсън и ги лашне по пътя на истината! :D:)

На мен лично ми прави впечатление, че момчетата пеят (поне досега) доста поп, соул стил - с дълбоки ниски и кратки високи, не особено впечатлителни! На фона на момичетата от вчера, не знам как момче може да противоречи! :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.