Jump to content
Българският форум за музиканти

Led Zeppelin- Stairway To Heaven -соло


ultramega

Recommended Posts

По принцип много се кефя на стила на Джими Пейдж и ей така ми се прииска да го изсвиря :)

 

 

stairway-solo

 

 

ПП.Не стана без забележки, щях да го записвам повторно, но без да искам съм си изтрил траковете :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавко е станало. Браво :thumbs_up:

 

Само че малко ми е безчувствено...в смисъл, че е малко като упражнение. Вкарай повече емоция и ще стане идеално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, да. И аз нещо не му харесвах и се чудех кое точно и ти го каза: безчувствено звучи.

Ще го запиша пак , дано само да не ми мине мерака... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, да. И аз нещо не му харесвах и се чудех кое точно и ти го каза: безчувствено звучи.

Ще го запиша пак , дано само да не ми мине мерака... :thumbs_up:

На мене ми хареса, а саунда ти е ултрамега блууууз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е, просно смени ефекта на китарата. Сига е Грийнър Овърдрайв. Вкарай малко crutch drive. Но е яко много. Сега е прекалено меко, все едно свириш солото на Soldier of fortune.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай му газ,вкарай емоция!Пробвай с много усилен лампов амп и квото стане.На китарния звук му липсва буст,също така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изсвирих го повторно и го записах. Ползвах друго перце, което винаги е допринасяло за повече sense :rocker::D

Обаче не мога да докарам подходящия звук :(

Пускам го през всякакви лампви ампове, слагам-махам скриймъри, дилеи,ревърб, записвам със к'ви ли не микрофони(динамични , кондензаторни) и сякаш съвсем малко му трябва да звукне добре но уви, нещо куца (най- вероятно умението ми да правя добър звук ):icon_shithappens:

 

(Всичко дето го изредих по горе е софтуерно :hysterical: )

 

Засега няма да пусна новия вариант. Работи се по звука....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изсвирих го повторно и го записах. Ползвах друго перце, което винаги е допринасяло за повече sense :):D

Обаче не мога да докарам подходящия звук :)

Пускам го през всякакви лампви ампове, слагам-махам скриймъри, дилеи,ревърб, записвам със к'ви ли не микрофони(динамични , кондензаторни) и сякаш съвсем малко му трябва да звукне добре но уви, нещо куца (най- вероятно умението ми да правя добър звук ):metalist:

 

(Всичко дето го изредих по горе е софтуерно :) )

 

Засега няма да пусна новия вариант. Работи се по звука....

Бууст,бе човек,чуваш ли как му звучи на Пейчев китарата.И маже яко и безотговорно/любим ми е:)/Освен това е изцяло аналогов...

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чух само втората версия. Тотално ме кефи свирнята, но мисля, че носи още малко гейн... :punk_guitar:

И ги отпусни тез ръце, не ги спъвай с мислене. Свириш супер готино, така че ще стане още по-суперско! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, момчета :dance: Радвам се че ви е допаднало малко или много :hysterical:

 

Baby Thomas, добре че не си чул пъвия вариянт, че там Гейнът беше още по ограничен... ;)

baitanas -Нищо чудно записите ми да не са добре балансирани, ползвам слушалки не особено висок клас(даже не особено среден клас :)) ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Поздравления, много добре си го изсвирил. Ако имам забележки, то е, че си го изсвирил прекалено чисто. :D

 

Благодаря ви, момчета :) Радвам се че ви е допаднало малко или много :)

 

Baby Thomas, добре че не си чул пъвия вариянт, че там Гейнът беше още по ограничен... :)

baitanas -Нищо чудно записите ми да не са добре балансирани, ползвам слушалки не особено висок клас(даже не особено среден клас :D) ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.