Jump to content
Българският форум за музиканти

МАЛКО ВИДЕО И ОТ МЕН


Recommended Posts

IbanezJem7VWh3 кефи :D Много добре се е получило, евала :)

Мерси пи4! :):D:D

 

Направих и модел на Овей6ън Селебрити :P има го в сцената с къ6тата (в 3Д галерията за която споменах в по-горния линк)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

modelite za virtualntie jemove gi rpavi edin pich v jemsite

 

i kojto mu e iskal mu e dal prototipa

Това е интересна информация и я 4увам за първи път, но 6те видя какво разработва тоя пи4.

Така или ина4е моя модел е правен около 1998 г. Тогава бях о6те студент :) Бе6е ми много забавно да се занимавам с това :) И о6те ми е! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рулира отсекъде, дюде!

 

П.П. Аз бях почнах мойто RG, но долу-горе в началото взех, че зарязах МАХ-а и така си и остана само WIP... :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рулира отсекъде, дюде!

 

П.П. Аз бях почнах мойто RG, но долу-горе в началото взех, че зарязах МАХ-а и така си и остана само WIP... :rolleyes:

Аз реално направих Универс, но после го преправих на Джем ;) във варианта който го вижда6. А ина4е проверих в джемсайт дето един пи4 е правил 3Д модели на джем... Там е суперпрофесионална работа, изоб6то не може6 да разбере6 дали е 3Д или реален.

Но там са играли 3Д скенери и т.н. 4овека изоб6то не го е правил наръка като мен ;)

То изоб6то в БГ има ли 3Д скенери някъде ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моя модел, който няма нио об6то с jemsite :metalist::metalist:

 

jem_model.jpg

Леле батка...

ти си бил дзвер бе <_<

това е много добра изработка.Представям си колко време си го тманил.

Ако можеш това занчи можеш много ;)

Брайса по принцип е много елементарна програма.не че е елементарне в смисъл тъпа.. ами леко е ограничена.

3Д Студио Макс-а батка.Тма е истината.Там можеш да я завъртиш тая китара в едни експозии едни пушеци едни работи... направо ти е бедна фантазията...

Аи може да рендваш във пъти по бързо там, зависи от компа де...

И време малко щи трябва...ма ако си фен с характер нямаш проблеми.

 

п.с. Знам че нямаш нищо напротив да пазаруваш оригинални пакети от програми..все пак ако искаш да опиташ 3D Studio-то пробвай с пиратска версися първо да видиш как ти се отдава.. че е много дебело инъче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То изоб6то в БГ има ли 3Д скенери някъде???

Има. Познавам един фен от София, който има в офиса ;)

Майтапи6 ли се, или наистина някой твой познат има. Питам не за друго, ами за6тото аз не съм виждал обемен скенер досега. Знам, 4е ОЛИМПУС правят такива, но не ми е попадал наживо да го видя :P

Този модел на Джема го пратих на една американска фирма - www.lasercrystalworks.com и ми го направиха 3Д гравиран в кристален блок, стана много гот. 6те постна някоя сним4ица като ги изровя ;) Малко дебело излиза, ама маниа6ко стана...

 

:no::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се майтапя. Даже в момента е онйалн и го питах за по-сигурно. Имат си. Трябва им, могат да си го позволят и си го имат. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се майтапя. Даже в момента е онйалн и го питах за по-сигурно. Имат си. Трябва им, могат да си го позволят и си го имат. :D

6том имат зна4и правят не6то сериозно. Питай го и ми препрати някой линк да видя какво правят и на какво ниво! :headbang: 6те ми е много интересно! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.