Jump to content
Българският форум за музиканти

Don_pepinio - Metal


Recommended Posts

Супер яки сола! Ориенталските хави в началото ужасно яко се вписват.

Но наистина ритъма трябва да пипнеш, да има нещо по-оригинално да хваща ухото. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

най- лесния начин е да се допита до тия дето нищо не разбират от музика - вярвайте ми - те са най- верния индикатор дали една идея има потенциал или не

щото музикантите са пристрастни !

^Абсолютно съм съгласен!

 

А сега и безхаберното ми ЛИЧНО мнение.

Петре, сорка ама мразя маанета (районът ми е такъв), та като отделим ориенталските мотиви, идеята ме кефи мно'о.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си го прослушах на свежо пак и...

 

Абе много е яко, ама Пепиньо, ти доста вдигна летвата с предишните 3 парчока. Да не кажа страшно високо.

 

А това има яки идеи, ама според мен докато стане толкова брутално колкото другите има още доста да се обмисля :)

 

Но пък откъм изсвирване и запис :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха :) аз просто критикувам -нищо не разбирам ни от метал ,ни от свирене, ни от пеене - просто минавам и си казвам мнението ....но понякога мисля ,че мненията на хората дето не разбират от музика са най-важни не мислите ли ?

понякога човек няма смисъл да реализира безплодни идеи - най- лесния начин е да се допита до тия дето нищо не разбират от музика - вярвайте ми - те са най- верния индикатор дали една идея има потенциал или не

щото музикантите са пристрастни !

 

 

Съгласен съм само дотам докъдето слушаш такава музика. Малко е тъпо аз да отворя някоя тема с 20минутно електронно парче и да кажа "не ми харесва". Еми като не се друсам и като не слушам такава музика, на която само интрото е към 16тина минути, мнението ми няма как да е меродавно. Много от темите тук ги подминавам, само заради стила. Ето примерно дет/блек/гор/фънк и другите подобни метъли (не правя разлика между тия), не мога да ги понеса и въпреки че слушах в темите на колегите, нямам намерение да пиша, как не ставало. Отде да знам аз дали става или не става, като не слушам такава музика?! В 99% от случайте ще кажа че не става, в единствения друг един процент ако ми хареса, ще се окаже, че на истинските фенове не им харесва щото много бие на некъффф комерс или нещот такова. Тъй че, айде малко по-спокойно с твърденията, чие мнение е най-важно ;)

 

аа, плюс това, това е форум за "музиканти" или с други думи идеята като си пуснеш песен тук, е да бъде коментирана от такива - как е записа, как е свиренето, каква е композицията. За мнения на хора, които не разбират от музика има 1000000 други места (Myspce, last.fm, ако щеш и Замундата, че някой беше пускал и там)

 

П.п. Съжалявам, ама след като попаднах на няколко подобни поста в тоя раздел не се сдържах.

 

 

BACK ON TOPIC

 

Пепиньо - жестоко е! Наистина се връзват супер добре ориетналските неща, а солата ги намирам за яко оригинални. Не ме кефи ритъма много, малко ми е скучен. Яко е като почне някой брутален риф, запомнящ се. Говоря само за началото, много семпло ми почва. После става МАЗАЛО.... :metalist:

 

:)

баси, офтопика е 4 пъти повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical::hysterical::)

 

Toчно така ги обичам аз - простичък и як метъл ;)

Ясно е че в минута и половина не е развито парчето още ама ше чакаме продължение. А и едни вокали ако може да се спретнат - ще стане гранде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потресаващи рифове, много яко изсвирени и с здрав звук.

На мен ми отива това да е песен.

Поздравления френд!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси здравия саунд! :thumbs_up:

Издай тайната - как е правено това, с какви ампове, ефекти, барабаните какви са и т.н.

 

Китара - Ibanez RG350DX,VMB tube series,Marshall Shred Master,Shure SM57,Audigy NX

 

Бас - Орфендер с адаптер от китара(хъмбъкер) ;)

 

Тупани - Addictive Drums

 

П.П.Мерси на всички за препоръките и отделеното време! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китара - Ibanez RG350DX,VMB tube series,Marshall Shred Master,Shure SM57,Audigy NX

Бас - Орфендер с адаптер от китара(хъмбъкер) ;)

Тупани - Addictive Drums

...и най-важното:

 

Пръсти - Пешо

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'бааси, тъкмо бех решил да пускам нещо за коментар, ама нема нужда. Адаш, си голем адаш, браво, като знам някои хора с каква техника разполагат, а ти размазваш със саунд просто незнам какво да коментирам. Наистина нищо ново под слънцето, винаги си остава човешкия фактор и ти си голем човешки фактор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси още веднъж на всички! :thumbs_up:

 

П.П.Ооо адаш,не съм те виждал напоследак,къде се изгуби?Хайде не се услушвай,качвай да слушаме и да се кефим!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.