Jump to content
Българският форум за музиканти

Здраво свирене


johniebgood

Recommended Posts

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Вчера смених струните и това ми даде повод да драсна началото на едно от любимите си парчета "SillyPutty"(по памет), на Стенли Кларк . Снимах го в корабната си каюта , така че ще е интересно за тези от вас , които не са виждали , как изглежда .Имам и едно оплакване , преди седмица-две купих от xxxx , комплект струни -Ротосаунд , половината от които звучат като канапи - 3 от 6!!! 59 лв ! За пръв и последен път купувам ротосаунд !

И така SillyPutty

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трай си, бе, човек! Един съфорумец така се оплака от Ротосаунд за бас и от Райзинг Фарс веднага му направиха досие и 40% надценка му сложиха. Не е шега това, разпитай наоколо ако не вярваш... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Дреме ми,да не са единствени,как няма да се оплача , като продават боклуци,то аз ако си бях в БГ,щях директно да отида ,ама не съм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз също сложих RotoSound RB50 (4str. 50-110) наскоро, но за сега съм доволен. Не че разбирам нещо от бас струни ама хахаха. Определено предишните, които така и не знам какви бяха звучаха по-добре въпреки че бяха древни!

 

п.п. Не съм ги купил от РФ(спокич) :P

 

п.п.п. Гледам че Ibanez стандартно си идват с Elixir strings. Та май пак такива ще сложа.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Бе тия елексири голяма работа ще дойдат,гледам тук в Англия,по магазините,които китари са с елексир ,имат спесиална табелка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джоко вземи попрочети малко бе :)

Еликсир = много добра (според много хора) марка струни. И сравнително скъпичка, след като я няма в България. Цените май варират от 70 евра нагоре, ма тук може и да те излъжа.

Да имат няква тайна технология, не знам, ма и да имат, нали затова е тайна :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.