Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой иска да си купи китара за 130 лева?


the_gorer

Recommended Posts

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре де, явно за мен не остана ред, човек да не поспи малко повече :greenball: и ме изпреварихте... Нищо, този път без мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора ако след първия курс ( хората сформирали група) им харесат китарите- по боязливите като мен да си направят още един курс .(просто не ми се стреля в тъмното) :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЙТО ЗАЯВИЛ ДОТУК - ЗАЯВИЛ!

НЕ ПРИЕМАМ ПОВЕЧЕ ЗАЯВКИ.

 

Дотук сме СЕДЕМ потвърдили:

 

 

1. the_gorer

 

2. RockoBG

 

3. the_man_who

 

4. Black Bird

 

5. black_waltz

 

6. Evtim Djerekarov

 

7. _-BlackDragon-_

 

 

Сега ще питам продавачите дали са готови да пратят 7 китари при цена за доставката колкото за една китара - 134 лева.

Ако са съгласни, разделяме 134 на 7 и получаваме, че всеки човек ще трябва да даде около 19-20 лева за досавката (според курса за деня).

Добавяме тези 20-тина лева към цената на китарата (около 130 лева - пак според курса за деня) и получаваме, че всеки ще трябва да ми прати 150 лева.

 

Не забравяйте, че ще искам по 5 лева ДОПЪЛНИТЕЛНО на човек заради разликата в курс купува и заради прехвърлянето на българските левове в долари в кредитната ми карта, а от там пък прехвърлянето на доларите в британски лири, в които продавачите искат да им се плати.

 

Това означава, че на този етап всеки трябва да нагласи 155 лева за своето Менте.

 

Но, както казахме - това е сметка без кръчмаря.

 

Отивам да им пиша на продавачите - от тях зависи дали ще се навият да пратят 7-те китари за тези пари.

Ако кажат, че бройката на китарите трябва да се намали, за да можем да ползваме намалението, ще се разберете помежду си кого да одялкаме от списъка.

 

Край на дискусиите!

Чакайте да пиша с отговор от ония.

Дано да пишат скоро, че те обикновено отговарят след 2-3 дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

m the_gorer каза че вече е попълнен списака (горе) пожелавам на групата да няма грешки и в краина сметка да не разочарава очакванията ви ! :metalist: ---------------------------------------------------

Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.