Jump to content
Българският форум за музиканти

Парче с перкусии


Recommended Posts

Преди около месец свирих в една формация.Това е запис на едно от парчетата.Според мен интересното в случая според мен са разширените класически перкусии

perc-9

 

Всякакви коментари са желани и добре дошли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :) :) :hysterical::lol::yahoo::bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: ........... ъм чи тъй де .......

.....................а иначе за е важно че аз лично с особено удоволствие слушам такива стилистики , така че както се казва не ме интересува много много колко човека ще го оценят по достойнство .... както казват хората за всеки влак си има пътници - за товарните вагони говедата , за втора класа работническата класа и селячеството , НО....... в 1 класа не пускат с пари ..... друг багаж е нужен там ..... та и затова първокласните вагони в БГ са малко и почти празни ...... което е едно от предимствата на 1-вата класа - има пространство ............. леко и малко меланхолично ........ в което Аз-ът най добре намира себе си .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Мдам в началото звучи като "перкусионен ансамбъл се опитва да свири Джон Кейдж", после става леко джази а след тва ми звучи като саундтрак към стар български филм примерно "Войната на таралежите".

 

Вибрафона малко дращи с тия хармонии но ОК!

 

 

Пърчето няма голямо тематично развитие но е интересно. Коя е групата? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за отделеното време и коментарите :lol:

 

Групата,която свири , е временна формация,сформирана за този проект и вече не съществува. Парчето е писано от Патрик Шнайдер.Иначе това е заключителната част от 4частно програмно произведение и се явява епилог

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кolio_k, отново нещо уникално. Само монолога в началото нещо не ми допада ,но сигурно защото нищо не мога да разбера/уж знам немски/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.