Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 Pod


zigi

Recommended Posts

Това е единия модел Флоор ПОД се води -> http://line6.com/floorpod/ в БГ е около 400лв

а това е другият модел ПОД 2.0 -> http://line6.com/pod20/ в БГ е около 340 лв

 

В сайта пише че ефектите са еднакакви само че единия е с педали а другия е без и трябва да се взима отделно. Според вас кой вариянт е по-добър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата не е голяма - единия си няма педали на него, а другия си има :metalist: Майтапа настрана. Флор ПОД-а няма вход за ФБВ контролер, докато ПОД2.0 има, както й , че флор-а няма миди ин/аут, а 2.0 има. И двата са един дол дренки според мен, но по удобен е флор-а за репетиций и малки концерти, а й всичко е до теб и в това , колко персета ползваш максимално в песен - ако са повече от 4 можеш да имаш проблем с флор-а, то не че с другия няма да ги имаш, ако си с обикновен суич ама... Аз бих си взел 2.0 заедно с едно ФБВ по- евтиния вариант на голямата педалиера( с 1 експрешън педал) точноя модел в момента не мога да се сетя, а интернета ми е в дивия... Та препоръчвам ти сам да си решиш :) едното е по-евтино (флор ПОД-а) и по - неудобно, аругото е двойно, че и отгоре но много по удобно - ПОД 2.0.

 

 

Дъ ЧоИз Из ЙоРс

 

 

хахахах

 

Поздрави, Рендаков!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми препоръчаха Line6 като най-добро тъй като аз свиря по метъл раотки и ползвам главно ефекти не чак толкова акустични неща. Ма не знам може ако имате някакви други предложения да казвате. искам нещо около 300 - 400 може би какво би било най-доброто. Мен ми казаха ПОД 2 обаче аз видях флоор под-а и по ми харесва като за репетиции и концерт. Та кажете мнение в смисал променя се темата малко, но не мисля че е толкова голям проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мен ми казаха ПОД 2 обаче аз видях флоор под-а и по ми харесва като за репетиции и концерт...

Мисля че си се ориентирал правилно. Няма да твърдя,кое е по- и най-добро , защото всичко по темата е мнооого субективно. Ако имаш възможност пробвай 2 или три различни марки и тогава си реши. От подобен клас са мисля Boss ME-50

tn1_123917.jpg

и Korg AX-3000G

tn1_9967998.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ подкрепям. До голяма степен ПОД 2.0 и флор-а могат да се сравнят като звучене и с Boss ME33. Това също е един много добър процесор на Бос има също добра симулация, колкото и минимална и ограничена да е тя, драйва му е мощен, както, че й има много стабилен хорус. Другия китарист в нашата банда е с такъв и е доволен от него :thumbs_up: , въпреки, че е ориентиран вече изцяло към лампите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

виж сега!

аз свиря със POD 2.0 и мога да кажа 4е е наистина много добра машина!

но и нали знаеш че зависи за какво ти трябва! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко наистина че трябваше да си купувам и отделен суич за него,защото това си е малко набутвация!!! но не сажалявам братле :surprise::cheers::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам МЕ-50ката и мога да кажа че върши много добра работа (и аз метъл предимно свиря), но и за него трябва да се купуват отделни switches да може да сменяш между пачовете. Иначе е танк - от метал е направено цялото и аз вече за около 2.5 години никви проблеми не сам имал с него. Отделно сумати бира и други напитки са били разливани отгоре му без никви последствия (освен че лепнат малко врътките след това). :thumbs_up:

 

Този Лаин-6 под лично не съм го ползвал... трябва да се завъртя из магазините да чуя как е.

Редактирано от ZVER0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.