Jump to content
Българският форум за музиканти

За китаристите да се сравнят на кво ниво са!


Recommended Posts

Вижте какво намерих,и понеже видях че тук пускате такива неща,реших да ви дам линк,и после да коментираме кои от вас може да го докара тва пар4е,щото мисля че пича на видеото е много добър!не че е наи добрия но е добър :)

http://store1.data.bg/jazzybaby/clips/Stev...0Duel%20(2).mpg

аз филмът не съм гледал,казаха ми че самият дуел бил 10 минути но аз намерих само това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
Пича на видеото е Стиви Вай :)

Не е много добър ама пак е добър де ;)

Те хората викат чи бил не много добър :)

Ха ха ха ха ха ;):)

Ма, моля ти се :)

 

Оста'и к'во разправят тези....

 

п.с. Абе ПоразяващаРъка ти нешо майтап ли си правиш...? Ако този нещо "не е много добър" най-добре да режа китарките на банцига и да ходя да садя домати (което все още се чудя що не съм го направил де) ;)

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време го свалих целия филм от нета. VHS rip. Ама така и не го изгледах, вчера го изтрих. Както и да е, най-ценното е отрязано в тоя файл точно. Самия филм е просто филм, няма друго свирене доколкото видях с превъртане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам филма и съм го гледал. Дуелът е кулминацията, но не изчерпва филма. Въпреки че ако ви интересува само свиренето, другото ще ви е безинтересно.

А надсвирването е супер яко, кво да си говорим. Дори бях намерил нотите на парчето, с което малкия забива Mr. Butler :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича на видеото е Стиви Вай ;)

Не е много добър ама пак е добър де :)

Те хората викат чи бил не много добър :)

;) не си прав. щото пичовете на видеото са двама, ама на аудиото е един :):) хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) не си прав. щото пичовете на видеото са двама, ама на аудиото е един  :)  ;)  хаха

аз доколкото знам, Steve Vai си свири неговите неща, а SRV свири вместо маленкио :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance: не си прав. щото пичовете на видеото са двама, ама на аудиото е един  :P  :happy:  хаха

аз доколкото знам, Steve Vai си свири неговите неща, а SRV свири вместо маленкио :bravo:

Няма Стиви Рей Вон в този филм.Слайд китарите и автентичните блус партий ги свири Рай Куудър, също много убийствен китарист.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове не сте ме разбрали!исках да кажа че тоя маненкия е доста добър!Стив Вай не го обсъждам изобщо!то и аз да бех ученик на Сатриани и аз щех да съм на такова ниво но уви.........някои ги учи Сатриани......други в неделя ще ходят да забиват групово жици в репетиционната на Пламен! :P:bravo:

които както се уреди!или по то4но както баба ми вика "КАКВОТО ТИ Е ПИСАНО,ЧЕДО" :dance::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове не сте ме разбрали!исках да кажа че тоя маненкия е доста добър!Стив Вай не го обсъждам изобщо!то и аз да бех ученик на Сатриани и аз щех да съм на такова ниво но уви.........някои ги учи Сатриани......други в неделя ще ходят да забиват групово жици в репетиционната на Пламен! :bravo::P

които както се уреди!или по то4но както баба ми вика "КАКВОТО ТИ Е ПИСАНО,ЧЕДО" :dance::happy:

:bravo::bravo::bravo::bravo: ама ти май не се ебаваш, леле днес къв смех ме е напушил

 

пп ако ще Господ да те учи, пак не можеш стана добър ако не работиш :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове не сте ме разбрали!исках да кажа че тоя маненкия е доста добър!Стив Вай не го обсъждам изобщо!то и аз да бех ученик на Сатриани и аз щех да съм на такова ниво но уви.........някои ги учи Сатриани......други в неделя ще ходят да забиват групово жици в репетиционната на Пламен! :P:bravo:

които както се уреди!или по то4но както баба ми вика "КАКВОТО ТИ Е ПИСАНО,ЧЕДО" :dance::happy:

Малкият пич в филма е артиста Ралф Мачио - той не свири на китара.Виртуозните партий във филма,вси4ките(включително и финалното соло на малкия) са изсвирени и записани от Вай,а пък слайд и автентичните блус китари са записвани от Рай Куудър.

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп ако ще Господ да те учи, пак не можеш стана добър ако не работиш :happy:

ее тва ми е ясно,но не може да се учиш при някъв,а той при Сатриани!просто няма кво да сравняваме!(ако и двамата работят еднакво)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп ако ще Господ да те учи, пак не можеш стана добър ако не работиш  :happy:

ее тва ми е ясно,но не може да се учиш при някъв,а той при Сатриани!просто няма кво да сравняваме!(ако и двамата работят еднакво)

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.