Jump to content
Българският форум за музиканти

Откъс от една нова песен...


synchu

Recommended Posts

Ами това е един откъс от една нова песен, дето ще я пусна все някой ден ;)

Дано ви хареса...

 

(warning - grunts inside oOo)

http://media.putfile.com/AnEvening-5-Excerpt-vox

 

 

п.п. микса е в относително начален стадий, бтв....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един красноречив промер за пагубното влияние на така наречения NWOBGD или новата форумна грайнд вълна!!! ;)

Дори колегата synchu започна да поства брутални парчета!!!

Звучи много екпериментаторски. Общо взето ме изненадваш с авторските си търсения напоследък. Което е добре, предполагам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за слушането и мненията ;) Цялото парче ще стане тия дни около Нова година хехехе :).

Останалите части не знам дали ще се радват на такова одобрение от най-грайнд феновете, защото имат малко по-друго звучене, но ще се получи интересно надявам се.

Горъре - оценявам мненията от такъв спец в жанра, мен ;)

 

Денчо, човек, ам' аз имам такъв тип парчета отпреди десетина години още. Както се казва това е свободата на хобито - свиря и записвам, каквото ми е кеф - класика, фламенко, рок, метъл, тамбури чат пат ;), кеф ти death, кеф ти блек .... просто каквото ми е настроението и ми харесва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Денчо, човек, ам' аз имам такъв тип парчета отпреди десетина години още. Както се казва това е свободата на хобито - свиря и записвам, каквото ми е кеф - класика, фламенко, рок, метъл, тамбури чат пат ;), кеф ти death, кеф ти блек .... просто каквото ми е настроението и ми харесва :)

Ей точно за това си много ценен и като музикант и форумец! :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.