Jump to content
Българският форум за музиканти

Схема за Boss Md2


Recommended Posts

http://www.schematicheaven.com/effects/boss_md2_megadist.pdf :)

 

вижте какво открих:) самия сайт е пълен с ефекти

 

ако някой може да ми каже коя част от схемата точно как се нарича ще съм много благодарен

 

поздрави

ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш кой символ на схемата какво репрезентира ли? Може би е по-добре да почнеш с нещо по-лесничко с да кажем 5 елемента на кръст преди да се впускаш в подобни проекти... :) Или поне да отвориш поне един учебник по физика за 8-9-10 клас да видиш какво пише... Усещам груби коментари напред в тая тема :)

 

Поздрави,

Влад

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш наистина това, което си мисля.....ЗАБРАВИ!

Бих те посъветвал да натрупаш първо знания по теория и след това да се впускаш в практиката.....ами ецване н аплатка, ами поене.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се хвърляй на най-сложното - резултата ще е никакъв - само ще дадеш пари за елементи и накрая ще ги хвърлиш - ако имаш мерак търси разни книги и учебници по електроника и почни с прости неща като http://www.generalguitargadgets.com/index....8&Itemid=26

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммкей

а тогава има ли някой навит да ми го сглоби това или да си зема от магазина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което си избереш. Има тема за ефекти изработвани от съфорумци. Прегледай кои правят ефектчета и други джаджи и говори с тях. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един друг тийнейджър от форума също прави дисторшън.

Взел е схемата от някакъв групар и като ми я даде да я погледна - хоп!!!

Оказа се, че това е схемата на първия дистер, който направих в живота си - мега елементарен със 741.

Схемата е от една книга на Симо Лазаров.

Дистът се прави за около 5 или 10 минути.

Препоръчвам ти да почнеш и ти с него - хиляди български тийнейджъри не може да грешат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един друг тийнейджър от форума също прави дисторшън.

Взел е схемата от някакъв групар и като ми я даде да я погледна - хоп!!!

Оказа се, че това е схемата на първия дистер, който направих в живота си - мега елементарен със 741.

Схемата е от една книга на Симо Лазаров.

Дистът се прави за около 5 или 10 минути.

Препоръчвам ти да почнеш и ти с него - хиляди български тийнейджъри не може да грешат.

 

и на мен ми беше първия дист правен в живота ама още не съм се отказал от нея идеална е за бустване на чистия лампов усилвател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.