Jump to content
Българският форум за музиканти

Анкета, палки?


Палки  

117 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ей ви една анкета, да разберем кой кво свири и (по-важното) с какви палки го свири. Аз свиря хеви метъл с палки 41см (ръчна изработка), леки.

 

Айди пишете и вий :)

 

Едит:

 

Снимка, тея са вече на гробището за палки :hysterical: , ама ся със същите свиря (ръчно правените)

 

клик

Редактирано от Man0waR Scott Culumbus#1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Анкетата е един път. Аз започнах със Stagg, но от както Mocart ми препоръча VicFirth (2B), едва ли скоро ще си взема нещо различно от тази марка. в случая 16-17лв. = качествени палки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Валето 7а...

 

;) можете ли да ми препоръчате леки средни на дължина и здрави палки на ниска цена :) че нямам възможност да си купвам от моя град а пък почнах да чупя много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как няма да ги чупиш , като 7А са си джазови палки!!!а като ти гледам аватара ти , ти хич не праскаш джаз!!!

вземи си Vic Firth 5А , ще дадеш 15 лв. ама ще свириш доста по дълго от колкото с валето!!вече не правят качествени палки в БГ за съжаление!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

747 рок .. нема по удобни за мен, па и вик фърт екстийм модела не са лоши. валето няма да пипна повече до края на живота си, ебаси "дървените" палки дето правят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам само Про-Марк.По принцип имам много техни модели : Портной сигничър,Пърт сигничър,5А Стингър,747 Рок Натурални,747 Рок,5А Пластмасови и т.н. Но в момента здраво съм закотвил на 5А "Natural" и са ми много удобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами преди много ги използвах,ама вече не ме кефят.Преди като бях "фанатик" на тема Портной много се бях зарибил по тези палки,но вече само събират прах :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди се кефех на Портнойските палки ,но в последствие разбрах че въобще не са ми удобни.Сега свиря с палките на Стив Гад и направо съм учеден ,колко са яки от към всички аспекти на моите изсквания за една палка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз Гадските палки отдавна се каня да си ги купя защото са ми адски удобни.Веднъж колегата Ненчо ми даде да подрънкам с тях и просто ми залепнаха за ръцете! Само не ми харесва,че са малко късички,ама за по-лекички,фънкарски и джазови истории са екстра :cheers2:

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето аз със какво свиря последните 5 години!

 

VATER - "Assault" - L 16 3/8" D .625"

Similar to a 2B in grip, Virgil's stick has a beefy shoulder and quick taper to a rounded barrel shaped tip. A great solid-feeling stick for when volume and projection are needed. Hickory.

"I've been accused of "cutting loose" on the drums...it's my Vater sticks that propel me." - Virgil Donati

assault.jpg

assault.jpg

Жестоки палки , само са ми леко тецички след като посвиря наколко часа , но какъв POWER имат не е истина!!!

a за по леки неща си ползвам старите VIC FITRH "5B"

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.