Jump to content
Българският форум за музиканти

Bobby Zasheff - Suture Freed Machine


BlueZone

Recommended Posts

Bobby Zasheff - Suture Freed Machine

 

Ей тука едно психо-джемче за какъв ли не инструмент.

 

Чувствайте се свободни да свирите и пеете квот ви е на душата :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха-а-а, ето т'ва вече е "мойта" музика... Ох как бих допълнил едни акустични неврози, от каквито си страдам по принцип!

Сурово, истинско...

 

Боби, ти избучи кочината!!! В шизофренен възторг съм от този инструментал... Има живителен хъс, първичен, озарение!

 

Едва ли ще съумея да се пробвам да направя нещо отгоре... засега само ще си го слушам! :greenangel:

Някой ден ми се ще да напрайм заедно е такива неща, ама още не се чувствам подготвен както технически

така и психически. Неврозата ми си казва думата...

 

П.П. Дечицата в началото много ме изкефиха как дадоха "тон" за ритъма... Супер-р-р-р-р-р-р!!!

Почват да ми се причуват акустични китари...

Редактирано от coh-da
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално в началото, преди да почне джангър частта, много отчетливо се чува. Не е шум, брум е. Като от включено CRT или смотано захранване за дист или сингъл пикапи на незамасана и неекранирана китара...нещо такова. Започва на 8-мата секунда - точно след като "млъкват" децата и имаш само китара. Допреди да тръгне дръм трака супер отчетливо се чува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тоя брум е от кубето, щото съм записвал китарите директно с кабел, щото нямах микрофони точно в тоя момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не пречи чак толкоз, че да прецунквам саунда с гейтове или да си играя да го режа ръчно.

Ако беше някакъв сериозен проект - ок, ама тва си е демо, пък и предназначено за джемене, така че не виждам много смисъл в такова занимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй много ми хареса бе човек. Странно и нестандартно(поне за мен) .

Брумааз даже го помислих за умишлено търсен ефект хаха

 

Аз лично нямам кво да добавя към туй парче, само ще го разваля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Кефи ме тона ти, а също така и си навлязъл в стилистиката, макар и доста абстрактно и разпокъсано.

 

П.П. Основната тема е в 6/4 :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.