Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете ми да избера китара


Arcturus

Recommended Posts

Спрял съм се на тези модели Ibanez

 

 

RG 321 MH

GRG 270 B

GRG 170 DX

SA 120 BK

GSA 60 SB

EXR 170

 

и евентуално по-скъпия модел RG 370 DX

 

нека който има желание и познава по-дорбе тези модели да ми помогне....кое е по-добре с трмоло или флойд или статично мгаренце.Нямам идея коя година са произведени така че каквото и да ми кажете ще ми е от полза. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какво ще свириш . Въпреки , че веднага мога да ти кажа RG 370 си е RG 370 - винаги по-добро от останалите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какво ще свириш . Въпреки , че веднага мога да ти кажа RG 370 си е RG 370 - винаги по-добро от останалите .

 

дет метъл най-вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще си потвърдя мнението , както и много други тук , собственици на тази китара . Аз съм свирил малко на нея , но ми е мечка в момента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти трябва тремоло вземи си RG 321 MH, разликата с RG 370 DX e в тремолото и 200 кинта. А иначе не очаквай кой знае какво от Ибанец под хилядарка. А другите модели, които си написал не ги гледай изобщо.:)

Редактирано от npokonu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти трябва тремоло вземи си RG 321 MH, разликата с RG 370 DX e в тремолото и 200 кинта. А иначе не очаквай кой знае какво от Ибанец под хилядарка. А другите модели, които си написал не ги гледай изобщо.:greenangel:

 

thx all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rg370 братле от няколко месеца имам такава и още немога да и се нарадвам :) флойда държи !

готини адаптори (за сток) хубав гриф единствения минус поне според мен е че не е матова :)

ама тва се преживява..айде и да се похвалиш после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно за RG370 :)

 

Даже колегата SlipFly аз го поубедих да си вземе точно тази китара и мисля, че е съгласен, че има защо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ходих да я гледам...само не ми харесва че има две бели линии по горната и долна страна на грифа...иначе пипнах модела на Гигер-оня дето мисли откачените биомеханики..тя е матова...абе красота...та май скоро ще се похваля....даже мисля един ZOOM G2 ili G2.1u някой сигурно ще скочат ама аз съм си фен на тая марка а тея модели май не са мн лоши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще си свириш в къщи с компютъра,има и по евтини решения дори(за звук)

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Или не си купуваш процесор ами качествен стомпбокс (камионче/педал) дист за около 200 лева и някви допълнителни в зависимост от тва колко пари ще ти останат :]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :thumbs_up:

Скапания процесор ще ти убие звука,земи си един дисторшън като за начало и събирай парички за читав,щом си фен на процесорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.