Jump to content
Българският форум за музиканти

Сборен Маршал


Recommended Posts

за метълски звук - правил съм маршал 2204 (jcm800), 1959 (plexi) и 18 ватовия (със ел84ките), като нито един от тях не вади метълски звук - далаверата се получава в комбинация с крайно стъпало с ел34, което също криви като е яко набичено,

 

 

jcm800 е с ЕЛ34 след като те могат да се поставят на изнасилен режим и да кривят , защо да не може и ел84?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за метълски звук - правил съм маршал 2204 (jcm800), 1959 (plexi) и 18 ватовия (със ел84ките), като нито един от тях не вади метълски звук - далаверата се получава в комбинация с крайно стъпало с ел34, което също криви като е яко набичено,

 

 

jcm800 е с ЕЛ34 след като те могат да се поставят на изнасилен режим и да кривят , защо да не може и ел84?

 

Може ама трябва да е усилено на макс. А на мен целта ми е резачката да си е еднаква без значение колко е усилено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за метълски звук - правил съм маршал 2204 (jcm800), 1959 (plexi) и 18 ватовия (със ел84ките), като нито един от тях не вади метълски звук - далаверата се получава в комбинация с крайно стъпало с ел34, което също криви като е яко набичено,

 

 

jcm800 е с ЕЛ34 след като те могат да се поставят на изнасилен режим и да кривят , защо да не може и ел84?

по тази логика може и 6л6 да се набичи и да стане дет метъл ама не може - всяка лампа е различна, за маршалите имах в предвид на нормални усилвания че не става метъл, не всеки може да свири на площада че да ги набримчи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще е ламба, то аз лично за дет (а аз това свиря) бих предпочел дуал ректото или енгъл.Ама все пак мисля че хибридите са по-кирийка...лично мнение....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Понапреднах малко с изработката на кубенцето.

Като цяло наистина е голяма играчка да се натаманят нивата и да се получи приятно изкривяване. От друга страна на моя човек пък не му се нрави много чистото лампово изкривяване (не само в мое изпълнение ами и на други кубета) така че може да остане и вариант да е без много кривеж и да си включва произволно камионче в сенд - ресива. Ще има само лек драйв и плитки корекции.

 

Очаквайте продължение със снимки...

:)

Редактирано от Кръстака
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкривяващи камиончета - САМО ПРЕДИ УСИЛВАТЕЛА

 

нещо не го разбрах това не е ли най добре да направи лупове за да се намери вярното място на камиончетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драйвове и дисторшъни се слагат преди усливателя, често оувърдрайва се ползва и за буустър. В луупа се включват разни ефекти от сорта на ривърб, дилей и фленджър. Уа уа педала също се слага преди усилвателя.

 

(Кирил и Методий да ме простят за нечистобългарското изречение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.