Jump to content
Българският форум за музиканти

Godo -''night Vision ''


Recommended Posts

Здравейте на всички , реших и поствам поредно парче от предстоящия албум на GODO - ''Memories of tomorrow'' . Парчето се казва ''Night Vision '' и е в работен вариант както може да се предположи , но като цяло е близко до това което е искал да каже поета :icon_shithappens: ..... ето и линка към него http://media.putfile.com/GODO--Night-Vision .... живи и здрави . Цеко :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино парче и яко свирене :thumbs_up::bravo::bravo::offtopic-001: .За саунда не мога да кажа нищо сега,защото го слушам на колконките на лаптопа ми,но довечера специално ще го пусна на мониторите,за да мога да бъда обективен,но съм почти сигурен че и той е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Цеко е един от най-добрите хора, които трябва да записват и правят музика.

Лично на мен ми е фаворита от всичко което съм слушал досега от български автори.

 

Ако един ден имаш студио бих записвал замо при теб!

(е, разбира се ако те изкефят моите идеи... иначе няма смисъл)

 

Много бих искал такива хора като теб да продуцират музиката у нас.

 

Много съвременно звучащо парче. Искам албум, купувам веднага!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино парче и яко свирене :thumbs_up::bravo::bravo::offtopic-001: .За саунда не мога да кажа нищо сега,защото го слушам на колконките на лаптопа ми,но довечера специално ще го пусна на мониторите,за да мога да бъда обективен,но съм почти сигурен че и той е супер

 

Чух и саунда,много е як :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско на всички които до сега са поснали мнения и оценки - и на Geo , и на kolio_k , и на coh-da , и на Delian ... приятели вниманието което сте отделили на парчето значи много за мен и не го казвам от куртоазия ... сами знаете че в 99.99% заниманията с музика са за идеята и дефакто , ако не са мненията ви всичко ще си остане като глас в пустиня ... така че топлата дума особено от хора които знаят за какво иде реч е безценна както се казва клиширано :offtopic-001: .....

.... а иначе конкректно по повод мнението на coh-da - приятелю първо ти благодаря за отношението което имаш към мен - надявам се да е заслужено - и да свържа темата с оная в раздел за студията и резултатите от тях - както се казва благодарен съм на едно определено студио , че навремето ме отказа тотално да си правя изюлия че може да се разчита на този вид услуга в БГ освен ако не извадиш много много пари - и както се казва сядаш зад компа и след определени години работа достигаш до ниво което ти върши работа - естествено че говоря за демо запис , но за демо запис за който не съм дал и един лев на някой да се упражнява върху парчето - сам съм си го записвал , сам съм го смесвал и т.н. и това винаги е била моята препоръка към този който се е интересувал от съвет - с малко повече време и желание има начин в домашни условия да си правиш густото и при това без да наливаш десетки хиляди левове в хапаратура .... и пак повтарям че говоря за демо - дали е второкласно , третокласно или петокласно това ще решат спецовете - знам че във форума има хора които са специалисти по категоризация на демотата - въпреки че за мен всички са си все демота - важното е да не дразнят чак толкова , щото нали уж най важно е да се чуе идеята .... пък то е ясно че ако влезеш в едно немско студио и налееш 50-100 000 евро продукта ще много много по ....... както и да е . А за албума не мога да кажа кога ще бъде завършен - в последно време много работа се отвори и не ми остава време много много за музика както на мен така и на хората с които работя .... ама ако е рекъл господ 2008 лятото може и да го има готов ..... ако е рекъл господ обаче . живи и здрави . Цеко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено пожелавам успех с албума.

Напоследък някой "демота", които чувам тук, звучат като нещо повече от демота. Все по професионално и качествено ми звучат.

 

 

Успех и на всички останали тук, които записват албуми и правят хубава музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е добро.а за другото-те хубавите работи стават бавно,с внимание към всеки детайл.

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.