Jump to content
Българският форум за музиканти

Ще си зимам нова китара-въпрос


Azwraith

Recommended Posts

Здравеите.Имам някои въпрос относно китарата която искам.Значи гледах много китари от ESP марката и си хересах ESP LTD mh-50 BLK понеже си търся китара която да има Flody Rose.А и да попитам каква е разликата между Flody Rose и Floyd Rose licensed.И да питам дали тази китара става за свирене на Trash,Rock,Metal защото аз си падам по по хард нещата а моя Squier stratocaster не докарва толкова metal звук понеже е с 3 single адаптора.На кратко искам съевт за тази китара дали е подходяща за мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=30615 - ползвай търсачката, вече има такава тема... от теб ;) Редактирано от Dark Sun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом искаш да свириш по хард музика ( между другото и аз съм много голям фен на Металика :P;) ) и щом имаш достатъчно пари - зимай я :wacko:

Най-важното естествено е да ти е удобна китарата, защото може да е много яка ама ако не ти пасва... :ph34r:

Айде като си я вземеш изфукай се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ще даваш пари,поне да е за по-високия клас-мн100.мн50 е клас като сегашната ти китара,само че с фр и с 2 хъмбъкъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, спри да задаваш въпроси, ВЗЕМИ СИ M-100 и си свири със здраве ... и кеф :rocker: !!! Спокойно, няма да сбъркаш!:)

Да, и не се притеснявай. И лицензираното "Флоди Роуз" ще свърши работа. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.