Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за Korg I3


nb2002

Recommended Posts

Разполага с перфектен секуенсер,такъв какъвто нямат и новите серии.Друг голям плюс е редактирането на стилове/пълно редактиране/.Друг плюс е възможността от миди фаил да копираш в стил каквото си искаш.

Недостатъци- не чете директно файлове от флопито,но това донякъде се компенсира от секуенсъра,в който можеш да вкараш готови за пускане 6,7 файла.2ри недостатък е липса на перформанси.

Друго хубаво нещо е,че има аранжименти/64/които можеш да си подготвиш и да пускаш по всяко време с

готово темпо,тоналност и инструменти.

Въобще недостатъците са само перформанса и липса на директ плей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по това, което казваш съдя че си имал i3 преди Ра-то. Имаш ли фабрични балади от i3. преди година слушах един и ми харесаха баладите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по това, което казваш съдя че си имал i3 преди Ра-то. Имаш ли фабрични балади от i3. преди година слушах един и ми харесаха баладите

 

Имам,т.е пазя си сетовете.Искаш ли да ти пратя такъв сет или само стиловете.Ра60 чете узер стилове от i3,но фабричните не знам как ще ги отвориш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам как да ги отворя. ти ги прати ако имаш време и желание.

Калине,сетовете са пред мен,но не мога да ги отворя с компа,предполагам,че е заради другия стандарт на и3-то,нали знаеш,че не е на 1,44.Знаеш ли какво да направя.Изписва ми,че дискетата не е вред и ме пита дали да я форматирам?

Емо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затвори с тиксо прозореца за формата на дискетата (долу вляво мисля е , от другата страна на този за запис) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.