Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся Midi File Optimizer Pro 4


izi

Recommended Posts

Здравеити колеги!Търся Midi file Optimizer PRO 4 с регистрация аз програмата е имам но ми иска регистрация.Ако нйкои я има ще сам му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеити колеги!Търся Midi file Optimizer PRO 4 с регистрация аз програмата е имам но ми иска регистрация.Ако нйкои я има ще сам му благодарен.

 

Хм,от 2 години ровя за крак или сериал,но-уви...Гарантирам ти,че няма да намериш.Дай 100 евро и от MIDITEMP ти я пращат веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега но нали знаеш как е с финансите BG музиканта особено ако не свири чалга,без да обиждам някои, всеки си вади хляба както реши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега но нали знаеш как е с финансите BG музиканта особено ако не свири чалга,без да обиждам някои, всеки си вади хляба както реши.

 

Абсолютно си прав!Сега да те светна аз как реших проблема.Единствената разлика при нерегистрираната програма е,че не може да сейфва обработения файл.Направих следното-качих си виртуален саунд модул на YAMAHA,ако искаш може и на ROLAND,аз работя с първата марка.След обработката на файла си пускам SOUND FORGE и си записвам звучащия файл като MP3 в реално време.После си я качвам на лаптопа и пей сърце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е решение на въпроса но аки бачкаш с лаптоп а аз бачкам с Yamaha с смарт медия карта и фаиловете ги пускам от свирката а обрабатката правя като закача свиркат чрез USB за домашният си компютър,та затова търся тази програма програма а иначе досега работя с Cakewalk pro 9 и Cubase VST24 a оптимаизера е по опростен за работа

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

разгледах обстойно програмата и не бях кой знае колко възхитен.

Верно че е малка като обем и с приятен интерфейс но преди да разбера че я има всичко което прави тя го правих със Сибелиуса.

Може да е по голяма и да иска повече ресурси но все още се намира в нета и сериалче за нея.

Редактирано от BASHMAISTORA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

разгледах обстойно програмата и не бях кой знае колко възхитен.

Верно че е малка като обем и с приятен интерфейс но преди да разбера че я има всичко което прави тя го правих със Сибелиуса.

Може да е по голяма и да иска повече ресурси но все още се намира в нета и сериалче за нея.

 

Ще ме извиниш,но става въпрос за стотици пъти повече дисково пространство и минимум 512 RAM,така че,сравнение изобщо не може да става.А същите неща като Сибелиуса ги прави и най-скапания Кейкуок,но и той си иска ресурс.Досега по-малка,бърза и опростена програма от Оптимайзера не съм срещал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тройката е далече по-малка и бърза за работа САМО с MIDI. Инак актуалната версия на Cakewalk е Sonar 7.0.1

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Привет! Девет месеца по късно някои успя ли да подкара тази програма за мидита е наи добрата проста и лесна за работа но ефективна за MIDI FILE OPTIMIZER 4 PRO става въпрос. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Привет! Девет месеца по късно някои успя ли да подкара тази програма за мидита е наи добрата проста и лесна за работа но ефективна за MIDI FILE OPTIMIZER 4 PRO става въпрос. :cheers2:

Колега, и аз търся крак за това нещо в момента. Вече има версия 7, но аз и на 4-ката ще съм много доволен. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега!И аз ще съм доволен на 4-та версия но нищо не откривам което да работи само вируси :cheers2:

Изтеглих последната версия и може да сейфа 3 пъти. За мен това не е особен проблем, тъй като най-вероятно ще взема един саунд модул (няма да казвам кой, за да не ме изпревари някой :girl_witch: ) и директно ще записвам. Е, разбира се, че е по-добре да може да се сейфа, за да вадя всеки път миксера, когато обработвам файловете, но за без пари - толкова. :hysterical:

 

Но е хубаво да си го купиш, защото е много хубав софтуер. Досега не съм попадал на по-добра програма за МИДИ обработка. Сега най-вероятно ще бачкам с демото, но до няколко месеца ще купя цялата версия, защото си заслужава.

 

П.С. Има още една подобна програма, която е продукт на Song Galaxy. Казва се Midi Eddie и струва 19 лири. На пръв поглед си приличат, но мисля, че тя няма достъп до всички звуци на саунд модулите (дори не съм сигурен дали изобщо може да прави връзка с тях...). Другият й недостатък, е че няма достъп и до МИДИ контролерите.

Редактирано от Мартин87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.