Jump to content
Българският форум за музиканти

Един инструментал...


Recommended Posts

Реших се да постна още веднъж :godbless:.Този път чрез достатъчно видим сървър :bravo:.Всичко това е направено на домашния ми компютър.Може би, няма качеството на студиен запис, но целта е да покажа какво се опитвам да правя в областта на композицията и аранжимента / понеже преди време се изказвах по тези теми :D /.Композицията е направена с програма с нотно записване, а аудио обработката на Cubase.

Очаквам вашите критики! :blink: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

излиза и е мн свежичко, готинко си е. Не е ли малко дългичко щото се повтарят нещата :greenangel:. Ритъмчето ако се разнообрази ще е перфектно. Готина хармонийка. Звука няма да обсъждам то е ясно, ама тва не е и темата :rolleyes:. Дай да чуваме още :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите! <_< Наистина малко дълъг стана инструментала, най-вече защото исках да избягам от формулата на една преобладаваща мелодия и да варирам с други такива ;) . Ако стане на песен, ще съкратя времетраенето, обещавам!

Виждам, че доста хора са чели за инструментала, но не са го чули или, може би, нямат мнение.Все пак, ще се радвам на всякакви отзиви, ако има такива! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хубаво е, предполагам, като теб; обаче, нем' се сърдиш, на моменти синт настройката ме връща в черноморските ресторанти преди 89-та. Много ще е любопитно с глас: чакаме!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... на моменти синт настройката ме връща в черноморските ресторанти преди 89-та.

Супер! Точно горе-долу от това време са и любимите ми групи! Само дето няма синт настройка, ами /цитирам дословно от description-а на програмата/ digital sounds are digitally recorded real instruments, playing a given note. :godbless: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... на моменти синт настройката ме връща в черноморските ресторанти преди 89-та.

Супер! Точно горе-долу от това време са и любимите ми групи! Само дето няма синт настройка, ами /цитирам дословно от description-а на програмата/ digital sounds are digitally recorded real instruments, playing a given note. :godbless: :hello:

e хуу digitally recorded, ето пробвай това:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=2686

 

не е кой знае какво, но по-мяза на семплер, разгледай по-надолу ecmjazz е дал линк към едно негово, също правено със семплер и си е играл повече. Звучи бая като истинско :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.