Jump to content
Българският форум за музиканти

кой какво мидли за-...


HeLL^AnGeL

Боби пее :)  

17 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Сори за тъпата тема ама имам нужда от нови оценки на хора, които дори не ме познават и също така хора, които само чуват гласа ми :)

 

:rolleyes:

http://media.putfile.com/bobi-woman-in-love

 

http://media.putfile.com/bobi--za-tebe-horata-govorqt

 

http://media.putfile.com/bobi--ne-kazvai-lube-leka-nosht

 

http://media.putfile.com/bobi-all-that-she-wants

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи каква е целта.

Ако си пееш за удоволствие и ходиш на караоке ОК!

Ако искаш нещо повече трябва работа-имаш приятен глас, но това не е достатъчно.

трябва да се изравни гласа по целият диапазон, има проблеми в интонирането, звукоизвличането на различните гласни е много различно. Трябва да се подобри механиката на самото звукопроизвеждане-от там се появяват и проблемите с височините.

Но ако искаш да си пееш ей така за удоволствие пак казвам ОК си.

Ако искаш да се занимаваш по-сериозно трябва работа от А и Б, за което мога да ти съдействам пиши ми!

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен глас имаш. Върви на уроци! Мисля, че може да излезе нещо доста приятно от теб, но все още си назад материала. Ако вече ходиш на уроци - продължавай. Ще стане работата. :thumbs_up:

П.п.: Неприлично много оценики давам последните 2 дена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типичната грешка която допускаш и която се допуска от 99% от начеващите певци е да пеят и да се записват заедно с оригинала!

Спри веднага с това, ако искаш да пееш... да пееш както ти пееш!

 

По характера на гласа ти съдя, че си на не повече от 15 г. и трябва много работа преди да седнеш... да станеш да пееш!

Първия урок ти го казах. Втория - като направиш нещо (упражнения) по първия.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за честните мнения, надявам се и други хора от раздел вокали да се включат. Проблема при мен идва от там, че 13 години пеех в група и там както знаете нещата са по различни. В момента съм на 17 и ходя на уроци, но засега не много сериозно. Очаквам още мнения. Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започни да ходиш сериозно, има хляб в теб. И една молба, лична : моля те, направи на "Не казвай любе" по-качествен запис, като можеш. Ще съдействам, колкото мога - ако искаш ще ти направя аранжиментче, просто искам да те чуя как я пееш тая песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започни да ходиш сериозно, има хляб в теб. И една молба, лична : моля те, направи на "Не казвай любе" по-качествен запис, като можеш. Ще съдействам, колкото мога - ако искаш ще ти направя аранжиментче, просто искам да те чуя как я пееш тая песен.

мда и аз си го мисля това ама не мога да си намеря инструментал... пиши на ЛС за цени ала-бала :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Гласът ти наистина е много приятен по принцип не разбирам много от пеене :) ама ми хареса доста ;) И имам един съвет... ПЕЙ! постоянно по какъвто и да е повод даже ако трябва само си тананикай нещо това си е пак голяма тренировка и според мен се шлайфа гласа (ама пак казвам аз не разбирам :)) УСПЕХ!

 

Rock On!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имаш хубав глас...Но трябват много уроци не се заемаи със тези сложни песни почни от нещо по лесно..ако до сега не си се занимавала с пеене как искаш да изпееш не казавай любе лека нощ добре..английските песни ми харесаха но за 2-те български трябва още да се работи.Ако мислиш и за нататъка да се занимаваш с пеене ходи на уроци те са най важната част за един певец за начало..пей по солфежници това също е важно...Това беше моето мнение сега мога да ти пожелая УСПЕХ :)

Редактирано от little_singer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.