Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Guitars


bobalan

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер, чакам отзиви за по-евтините басове, китара съм си поръчал отдавна (не esp).

 

Интересно, и на мен никоя от ценовите листи не ми излиза на сайта. Дори като отворя сорса и търся с find няма иначе знам къде би трябвало да са, защото преди време ги виждах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lord of darkness ще ми кажеш ли къде е тоя магазин Динакорд във Варна (да не е тоя до Годзилата).

P.P.

Някой има ли впечатления от сигначър модела на Джеф Ханеман от Слейър, защото съм чувал че е жестока китара, а и Слейър са си Слейър и съм навит май да почна да пестя за една такава. Та някой може ли да каже нещо от личен опит.

Редактирано от Steve
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динакорда във Варна е точно до ВИНС-а. В едно малко блокче там, няма как да го изпуснеш. Ако не се сещаш прати ЛС да ти обясня по-подробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уличката вляво от ВИНС-а къде са дюнерите, пиците и прочие закуски. Хващаш я и вървиш по нея, виждаш масивни черни железни стълби - магазин Dynacord, качваш ги, heaven.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах, там имало магазин ли??? :) Въобще не знаех ама не чатнах нещо къде се намира много. Доколкото разбрах на пътя като минеш откъм винса за орбита - между тях и като тръгнеш от винса на левия тротоар така ли?? И Само китари ли има там ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в БГмапс и намери кръстовището на "Цар Освободител" и "Любен Каравелов". Тръгваш по "Любен Каравелов" покрай ВИНС-а и гледаш по левия тротоар, там ще видиш едни стълби и надпис Динакорд (или май Ямаха беше). Е те там е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня,че навремето се бях засилил да купувам едно ЕСП - кастъм шоп.

Беше само с един хамбекър на бриджа и с рисунка на Мерилин Монро - някакъв руския китарист я бе вкарал в България. Руснаците си имат представителство на марката още от 90-та година в Москва.

(а аз и се бях наточил - по спомен 95- 96г). Но китарата беше доста изюркана и в лошо състояние

и в крайна сметка се отказах.

В момента нямам нужда от нова китара , но ако случайно спечеля от тотото или получа наследство - бих си взел от по - горния клас- най -вече някой сигничър. ЛТД - също са добри(за парите си)- но едва ли ще съм мераклия за такава.

ето от какво бих харесал най много (поздрав с "Хванах златна рибка" ;) БТР)-

Джордж Линч - Камикадзе,Скълс и Тайгъра

Кърк Хамет - КХ2,3 ( и от старите дето вече ги няма)

Джеймс - експлорера - вече и него го няма

Алекси - бялата разцветка

Кавалера - с бразилското знаме - няма я

Рон Уд - теле

от кастъм шоп,еклипс моделите,ЕС делукс,ФХ400

не съм максималист - една е достатъчно...

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, магазина в Дружба работи ли в неделя??? Просто откакто разбрах за тия ESP-та (LTD-та :cheers:) нямам търпение да ги видя... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, магазина в Дружба работи ли в неделя??? Просто откакто разбрах за тия ESP-та (LTD-та :headbang:) нямам търпение да ги видя... :metalist:

 

В петък ходих, имат на склад, но още не бяха изложени. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има някви разминавки в наименованията на моделите особено при "H" сериите... (моят фаворита при тази марка) Иначе съм пробвал МН-50 и хич не съм очарован... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ 50-ките май са най-ниският клас, т.е. не може да се очаква MH-50 да е върха на сладоледа. Кое точно не ти хареса, звук, изработка, адаптери, хардуер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещичко доста беден каталога на "Динакорд" относно басовете,надявам се да вкарат повече модели.

 

П.П. Магазина на "Динакорд" в Дружба работи и в събота,но в неделя - май не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.