Jump to content
Българският форум за музиканти

Моя милост


Flux

Recommended Posts

Добро утро, че сега при мен, а и при повечето от вас рано сутрин.

Тук трябвало да се представим, ама на мен не ми се ще сега да пиша разни неща за мен, така че ще имате възможност да ме опознаете и да ме :) или :thx: Изборът е ваш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екзистенциалноста на това писание по-горе, разбира се не може да бъде поставяна под съмнение. Тя е ясно разбираема и лесно може да бъде асимилирана дори само от посочения по-долу цитат:

"Тук би трябвало да се представим, ама на мен не ми се ще...."

Да бъдеш или да не бъдеш това е въпроса, да се представя или да не се представя, въпреки че казано е, че целта на този подфорум е да се представя - "да пиша или да не пиша", да пиша заради самото писане или да пиша, когато искам да представя на публиката на този форум нещо, което би имало смисъл, не като харч на клавиатурно време, време за четене на потенциалния читател, който (защо ли) в този подфорум търси представяния на хората, с които си общува тук, а и не на последно място заради самото писане, а заради ценноста на съдържанието?

 

Това е въпросът, а изборът е ваш, което пък е особено валидно точно днес.

 

А има други, които ще преценят дали тези два извора на екзистенциална мисъл, ще заслужат да останат за бъдещите поколения като постове или ще преминат на едно по-добро място, освен ако разбира се нямаме поправка на първия, с който втория да стане излишен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши поне на какво свириш. :)

П.П. А добре дошъл.

 

Едит: Пардон, не дошъл, а дошла. :thumbs_up:

Редактирано от Man0waR Scott Culumbus#1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свири на един инструмент с 3 букви,а го мързи да се представи щото много свири.

 

Може би на бас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свири на един инструмент с 3 букви,а го мързи да се представи щото много свири.

 

Може би на бас :hysterical:

 

А може и друго да е :metalist: , а й някъде се каза , че е жена. Е добре дошла и от мен. Надявам се да не вземеш майтапа ми навътре, просто днес съм погълнат от простотията :headbang: Все пак не мога да бъда кратък, колкото теб :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.