Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля ви за съвет при закупуване на синтезатор


flexw

Recommended Posts

Моля ви за помощ.

От известно време ходя на уроци по пиано.Но се нуждая от упражнения вкъщи.Учителката ми препоръча да си взема някакъв синтезатор.Не искам нещо много скъпо,на този етап а просто нещо на което да се упражнявам.И максимално да се доближава до пианото.Проблемът е , че въобще не разбирам от синтезатори.Моля ви да ме насочите за нещо.Някъде около 400 лв. съм предвидил-втора употреба.Благодаря Ви

Редактирано от flexw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви за помощ.

От известно време ходя на уроци по пиано.Но се нуждая от упражнения вкъщи.Учителката ми препоръча да си взема някакъв синтезатор.Не искам нещо много скъпо,на този етап а просто нещо на което да се упражнявам.И максимално да се доближава до пианото.Проблемът е , че въобще не разбирам от синтезатори.Моля ви да ме насочите за нещо.Някъде около 400 лв. съм предвидил-втора употреба.Благодаря Ви

 

за 400лв само втора ръка може да се намери добър кийборд. yamaha dgx, yamaha psr, casio

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата те насочи какво можеш да вземеш за тези пари, но ако искаш да свириш с нещо по-близко до пиано, трябва да вземеш клавир с по-тежка клавиатура и ДИНАМИКА задължително. Иначе ще е бледа имитация на пианото, но за това трябва да увеличиш малко парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато кажи град. Имам доволен Roland 400 лв. с прилични пиано-бленди: към 10 вариации(по-истински от yamaha на същата цена). Има си и сума ти стилове, 300 бленди, доволно за ученик. Трябва ти един сустайн-педал и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато кажи град. Имам доволен Roland 400 лв. с прилични пиано-бленди: към 10 вариации(по-истински от yamaha на същата цена). Има си и сума ти стилове, 300 бленди, доволно за ученик. Трябва ти един сустайн-педал и си готов.

София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента не мога да отделя повече пари максимум до 500лв.А ми трябва спешно за да мога да започна да се упражнявам.Може ли да ми каже някой за магазини втора употреба или откъде мога да си взема че нещо по тея обяви в интернет няма нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен!!Аз също скоро ще си взимам синтезатор но не знам какъв!Свирех преди 7-8 години и тогава ходех у една позната да се упражнявам и никога не съм имала собствен!От мооого много време имам нужда от синтезатор защото пиша песни и текстове, но ми е доста трудно без инструмент(повече приличат на стихотворения)!!И сега имам възможност да си купя и понеже много много не ги разбирам си харесах един в технополис за 320 лв.!Единственото ми изискване е да е с 5 октави (е ще ми се да има и някакви по- интересни ефекти)!!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.