Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за Thomann


Recommended Posts

здравейте, някой би ли ми казал как става поръчане от магазините на thomann в германия? благодаря. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам в България си имат доставчици на Thomann, не знам обаче да ли се плаща в евро или в бг лева, но знам че доставката е около 30 евро на пратка, май може да си порачаш каквото ти трябва от самия сайт, като дадеш данни, все още не съм пазарувал от там, но може и догодина да пробвам... не знам, ще видим :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Говорилня" има няколко теми за пазаруване от вън, включително една доста обширна тема за Томан.де. Успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Аз съм пазарувал от томан при това два пати.Начините за плаштане са два.Едният е чрез платежно нареждане като имаш разкрита сметка в някоя банка.Другият начин е чрез кредитна карта.Доставка за България е от 5-7 дни като добавят 30 евро към покупката.Момента в който томан си получи парите ти изпраштат маил в които ти казват ,че когато пуснат колета към България ше ти изпратят смс.Колета до България пристига с DHL.Когато правиш порачка посочваш пощетенски код.DHL доставя колета след което БГ-пошатата ти се обажда да си го получиш. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DHL трънки, по обикновената поща иде. В една обширна тема е описано защо. А срок за доставка от 5-7 дни е повече от добро пожелание. Средно идват за 15-17 дни. :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия 30 евро за колко голяма пратка са,щото има тегло,обемно тегло..,или е без значение?Също така има ли гаранция,че ако получиш китара няма да е в насипно състояние?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично за тия 30 евро получих една камара боклуци, които бяха ДОБРЕ опаковани. Кашонът беше около 40х40х100 см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.