Jump to content
Българският форум за музиканти

Xenyx 1202 или Ub 1202


Demetrii

Recommended Posts

Въпрос на вкус казало кучето и си облизало зад...ка :( Мое мнение :thumbs_up:

Току що си облизах онова под гърба...трудно беше, но се справих... :angry: ...и добре, че трябваше да го лижа само веднъж, защото имам само 1 бр. Б (MIC200). :help:

Като изключим дясната половина с презетите (тия дето включват т.нар. "лимитер", който е на 100-на километра от истински лимитер), уредчето не е никак зле, в съчетание с подходящ микрофон и добър сетъп. :thumbs_up:

Това го казвам във връзка, че Б, макар и рядко имат някое добро попадение.....а казах "макар и рядко", защото за тези цени - толкова. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да бъда краен :help: и разбира се винаги може да има изключения но мойто изказване

беше свързано с преобладажаща част от продуктите им

 

Но варианта със Саундкрафта е по удачен :( това имах в предвид :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да стана нахален, бихте ли обосновали това предложение. Не претендирам за начетеност в тези технологии, за това ми се ще да получа малко яснота.

 

Сиреч, как ще се отрази това при запис на 1-2 китари, 2-3 микрофона в домашни условия.

Малко съм скаран с немския, за ТТ данни да не говорим :cheers2:

 

А инак това било фирма на Harman, което би трябвало да говори добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се отрази много положително :cheers2: Кое ? :yes:

 

Мик предусилвателите на Саундкрафта не са нищо, което да те накара да кажеш УОУ, обаче са по-тихи и определено по-добре звучащи, на мен специално, от тези на Б. ЕК-у то на каналите също е използваемо. И като цяло пултчентцето е ориентирано към запис в домашни условия със съответните екстри.

 

Аз не че имам Компакт 4 - но просто наистина хич не са лоши за кинтите си :) Вече така или иначе го използвам най-вече за мониторинг или когато ми трябват некви много чисти микрофонни предусилватели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

synchu е напълно прав. Б.... -тата имат доста шум при положение, че реално няма причина да влиза отнякъде... Аз бих ти дал съвет и да се разгледаш за някое Mackie, демек това, от което са крали Б..., само че с лош качествен контрол, ниски цени и тенденция към брадясване. Освен това се случва често на някое пултче от серията да изгърми някой интеграл, което не най-желаното нещо. Виждал съм пулт Б с 10 канала (мик) и 4 от тях да не бачкат.. :cheers2:

Та.. примерно Mackie DFX 6 Mixer мисля, че ще върши доста добра работа, само незнам дали цената ще ти пасне. Успех!

 

mackie_dfx6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.