Jump to content
Българският форум за музиканти

Pink Floyd - Comfortably Numb


killer

Recommended Posts

Покрай многото работа китарата взе да се сърди че все я пренебрегвам и нямам време за нея а и пръстите все се оплакват че вече почнали да се вдървяват затова все пак намерих време (3-4 сутринта :) ) за тях. Викам си тъй и тъй ще е излагация дай поне да я запиша. Реших да пробвам да запиша второто соло на песента като изсвиря някой пасажи от солото една октава надолу. Резултатът за мен е спорен, от една страна изникнаха идеи които в близко бъдеще могат да се развият от друга страна не ми хареса блендата на китарата (за това сам съм си виновен, но на слушалки звучеше по различно) ;)

Както винаги очаквам вашите конструктивни критики и предложения!!!

 

 

 

;) Марио :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,много малко китаристи не дразнят свирейки Флойд.Тва е мн яко,семпло,няма излишни неща и има идея.Ще е яко да го запишеш с банда в по-твърдичък варянт,очевидно на там те дърпа :rockon:

Редактирано от spongebob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря за добрите отзиви, да, някой ден може да направя и друг вариант със много повече идеи и най-вече да сменя блендата на китарата :rockon: !!!

Поздрави!!!

 

:) Марио :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Човеко, направил си кавър на една от любимите песни на една от любимите ми групи, при това супер як тежък кавър! Ти си моят идол! :ok::):recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших отново да се позанимавам малко със тази песен и ето го резултатът.

Соло версия 1

Соло версия 2

 

Както винаги всеки коментар е добре дошъл независимо дали е положителен или отрицателен!

 

:metalist: Марио :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших отново да се позанимавам малко със тази песен и ето го резултатът.

Соло версия 1

Соло версия 2

 

Както винаги всеки коментар е добре дошъл независимо дали е положителен или отрицателен!

 

:) Марио :)

 

 

 

Евала, браво!!!! :)

 

На мен лично версия 1 повече ми допадна. Макар че във втората има сякаш още повече въображение вложено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.