Jump to content
Българският форум за музиканти

да се похвалим


Recommended Posts

абе отдавна си мисля да пусна тая тема, макар че незнам до колко ще са иситниски отговорите. Та интересно ми е всеки да напише КОЕ ПАРЧЕ Е НАЙ-СЛОЖНОТО И ТРУДНО ОТ ТЕЗИ КОИТО СВИРИ И КОЕ БИ ИСКАЛ ДА ИЗСВИРИ НЯКОИ ДЕН, КОЕТО СЕГА НЕ МОЖЕ !!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе искам да мога да си изсвиря моите си извегщини както триаа... Тва ще ми е достатъчно ;)

 

Иначе за чужди - аз понеже не съм ноо заучавал кавъри, не съм напред - май най-сложния ритъм ми е тоя на Holy Wars, а соло - Satelites And Astronauts на In Flames ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ся мога наи мноо kissing the shadows(children of bodom) ако не съм добре загрял последното соло го понасирам тук таме ;) иначе много ми се иска да мога да свиря нещата на Маик Ромео(Sea Of Sins, Damnation Game...) и Маик Анджело( To Alpha Sector 2, Full Force...) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та на мен най-сложното май ми е Dance of Eternity на Theater, но много искам някой ден да мога да изсвиря Perpetual Burn на Jason Becker

За ДТ яко.. трудна песен наистина ......

 

Ама аз много искам 1 песен Sink на gambale hamm smith проекта от първия им албум: Show Me What You Can Do. Тва е 1 откачена песен с луд фънк и сола на баса ;)

ПС: и за пореден път виждам, че пренебрегвате басистите, като пишите теми ден са ни интересни и на нас при китаристите ;)

 

Иначе за китара се каня на вай да изкврам hans on heard. ама пуст мързел. а и не съм толкова добър ; )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, интересна тема.

 

Мога да докарам например The Animal на чичко Вай и още доста неща на Сатриани. Труден ми е Марти Фридман (не че другите са лесни).

 

Напоследък обаче, доколкото свиря изобщо, се концентрирам върху ритъм китарата - там гледам от разни дет метъли, които имат доста неортодоксални решения в тази област. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, интересна тема.

 

Мога да докарам например The Animal на чичко Вай и още доста неща на Сатриани. Труден ми е Марти Фридман (не че другите са лесни).

 

Напоследък обаче, доколкото свиря изобщо, се концентрирам върху ритъм китарата - там гледам от разни дет метъли, които имат доста неортодоксални решения в тази област. :unsure:

е браво за The Animal на Vai, аз на него освен Sisters нищо не мога да изсвиря :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със упражнения техниката се докарва - но по-бих искал да мога да ги измисля тия парчета... :D

 

:unsure::cheers::lol:

Абсолютно съм сагласен,в определен момент трябва да почнеш сам да ги измисляш нещата,така или иначе оригиналите са си оригинали и няма смисъл всички да сме им клонинги :D

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Песните, които най-много искам да мога да свиря са:

Home на Dream Theater, Cliffhanger II на Shadow Gallery, The Edge of Forever на Symphony X и т.н.

 

Бе ако свира сичко на Дрийм Тиътър ще е екстра, щот сега общо взето нищо не мога да свира както трябва. :unsure:

Редактирано от Axe-Wielding Gallerian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да намеря достатъчно време и желание за свирене :unsure:

 

/*

* Иначе съм си заплюл 10-то и 24-то капричио и полета на бръмбара

* Живот и здраве, може и да ги науча целите

*/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Assassin - Bullets

Cannibal Corpse - Staring Through The Eyes Of The Dead

Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face

Sodom - Among The Weirdcong

 

и ище доста но тия наи много маи.... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Assassin - Bullets

Cannibal Corpse - Staring Through The Eyes Of The Dead

Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face

Sodom - Among The Weirdcong

 

и ище доста но тия наи много маи.... :think:

пар4ето bullets na Assasin e много яко

ама мисля 4е не е неизсвиряемо

-не знам дали 50 живитоа изощо ще стигнмат

да се нау4ат вси4ки пар4ета дето си заслужават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.