Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно инструменталче, ако искате чуйте!


Recommended Posts

Записах едно парче и реших да видя дали ще се хареса на някой.Така че даваите мнения.Мене ми се струва че е малко разхвърляно , но тва вече маи ми стана навик така да ги правя, но все пак чуй те го!!! Тва е линка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва много. :headbang:

 

п.с. Поствай ги по възможност парчетата в Авторска музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записах едно парче и реших да видя дали ще се хареса на някой.Така че даваите мнения.Мене ми се струва че е малко разхвърляно , но тва вече маи ми стана навик така да ги правя, но все пак чуй те го!!! Тва е линка!!!

Перфектно!

Добре дошъл!

 

Много яка продукция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти фен!

Направо се насрах от кеф. Много ме радва парчето и определено има нещо Х в него ;)

Продължавай в същия дух. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Radvam se 4e vi haresa az naskoro razbrah za tozi forum i opredeleno tva shte mi e edno ot liubimite mesta :rolleyes:).Mi polzval sym PODXT i Sonar4 a zvucite sa na Hypercanvas s malko reverb.I na solata malko delay ot tozi na Sonycfx deto si e vgraden.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

Mного ми се дигна мнението за Line 6.

Ще трябва да го подрънкам повече този ХТ модел, ако го видя некъде.

 

p.s. Е не толкоз, че да си изхвърля Тюбмана и Коха де хехехехе...ама си е добро много :beer:;)

rock on :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oohooo mnogo se radvam 4e i ti si nadushil tva jako mestence, e to normalno , vse se zasi4ame po takiva mesta , mnogo se radvam da te 4uia tuk , i e kraino vreme da postnesh neshto maniasko ot tvoite raboti :rolleyes:)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус, брааввуус.Много е яко парчето, ареса ми отсекаде.А за прасетата ме бройте и мене с две малки прасенца плюс майките и стартерни смески :rolleyes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lelejj super qkooooo kef.

prog rock+ madness. ej Roska lud si ti:PP

a za prasetata i az sym navit. She skovem edna kochina s Dilian i she nabutame stokata i kato nasipeme pomiqta i qjjjjjj udriiii:PPHAHAHAHAHHAHA

p.s. design-a na EP-to go poemam az hehehhehe

 

:D:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.