Jump to content
Българският форум за музиканти

Привет отново от Варна


TNT

Recommended Posts

Здравейте на всички. От Варна съм. На 37 години с много лимки в главата. Посвирвам от време на време на бас в една варненска банда в стил HARD&HEAVY. Харесвам и слушам групи като Uriah Heep,Deep Purple, Whitesnake, Nightwish,Simphony X, Alain Caron, Adam Nitti ... Колкото и да е смешно за някои, също така съм фен и на Щурците. Радвам се че съм част (колкото и да е незначителна) от този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав, големи динамите :thumbs_up: . Приятно и ползвотворно прекарване във форума и да ни научиш нещо нас - по-мънечките :)

А за Щурците няма нищо лошо - слушай каквото ти се слуша, тук се съмнявам, че някой ще те ограничава ;)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А случайно да имаш някоя добра стара рок балада дето да става за класическо пияно, дай някоя идея че пресъхнах , може и нещо нова . :wallbash: Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не слушаш ли това, дето ник-а и те написан - ТНТ ? :greenball: Велика банда !!

 

А щом си от Варна - кой си ти, бе брадаре ? :rolleyes: Може и да се познаваме :metalist:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не се познаваме, но никога не е късно. Радвам се че имаш добро мнение за бандата.

Редактирано от TNT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха аз като видях ника TNT се сетих за песничката на AC/DC :)

Ех колко се радвам като виждам варненци тука :)

А и трябва да знаеш, че тук никой не е незначителна част :)

Или учиш или те учат - простата истина :headbang:

:rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.