Jump to content
Българският форум за музиканти

54


circles

Recommended Posts

Яко е, малко звучи... поулегнало да кажем, в сравнение с предишните парчета. Обаче в хубавия смисъл на думата. Иначе, може само на мен да ми се струва така, обаче цялостното ниво на микса като че ли ми идва малко по - силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо чувам влияния от ранните Сабат,на които съм фен.Иначе звука е модерен,не е ретро и е много яко!

:recourse:

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ами то готино си пее Иван, но някък си експеримента в цялата работа го няма в 54... някък си познато ми звучи парчето... което от комерсиална гледна точка е прекрасно... но от моя не много... сиатълските групи винаги ще имат почитатели и на лени кравиц и на дорс с джим морисън също... така че хляб има... чух и другите парчета от спейса най-якото за мен е Plain story ...

 

поздрави Любо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е

дано хвърления труд и усилия ви се отплатят 100кратно

наистина китарата звучи благо на ухото

много добра работа :secret::P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи звука на китарата !!!

Как си го направил ?

китарата в това парче я е писал Калинчо - предния китарджия.. много е як саунда вярно :hysterical:

 

ами то готино си пее Иван, но някък си експеримента в цялата работа го няма в 54... някък си познато ми звучи парчето... което от комерсиална гледна точка е прекрасно... но от моя не много... сиатълските групи винаги ще имат почитатели и на лени кравиц и на дорс с джим морисън също... така че хляб има... чух и другите парчета от спейса най-якото за мен е Plain story ...

 

поздрави Любо

дам и за мен Plain story е фаворита :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.