Jump to content
Българският форум за музиканти

жица


Recommended Posts

тва е изцяло продукт на водка флирт :headbang:

преди време в ръчичките ми беше попаднал един диджитек легенд 2, ама тогава не разбирах и не го купих. Сега съжалявам. в парчето както може да се забележи нема бас ама то така или иначе не е за доработване. Турил съм му един мастер компресор. Микрофона е под всякаква критика, а барабаните са батъри некфи. тука има яко злоба, но не и много мисъл хаха

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/surrender.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къде е злобата :headbang: Мен ако питаш никаква жица не е. Както и да е - като цяло ми се стори доста еднообразно. Ма след като няма да го бараш не знам дали има смисъл от критика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то тва за мене е злоба, аз такива неща не праа по принцип. Мойте неща ако си чувал са доста различни :headbang: . Тва е просто некъв изблик на и аз незнам кво, то че е еднообразно 2 мнения няма. Просто има нещо носталгично в тоя звук на Ледженда и то без грам обработка как яко си звучи мноооо ме кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емоционално е наистина. Ама нещо не ми допада. Част от солата просто нямат отправна точка... :think: И е много различно от останалите ти неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злобен си бате! :P

ма ти сериозно ли щото ексчо ме питаше: де ти е злобата и аз понеже по принцип не съм злобен .......... както и да е радвам се че (предполагам) ти е харесало. то си е некфа ебавка то се вижда нещо ме изби такоа една нощ и от дрънкане записах.......... естествено пак дрънкане и жужене хаха ама има нещо дето ме кара да :):D:) бах ли кво е не знам. по принцип не сядам така да се кефя на моя музика освен когато съм много пиян и сдухан ама тва специално мн ме кефи :think: сигур щот съм ненормален :D

аре let it be rock :P :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре шитни го в джимейла че да чуя и аз накрая нещо твое да еба :D

гледам за жица става въпрос

 

:ph34r:

не си заслужава братле само ще пълня с глупости, дай некъв емайл и щи го пратя и щи пратя и др такива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.