Jump to content
Българският форум за музиканти

Pro.feel - Губя се с теб


Mandalay

Recommended Posts

Песента можете да чуете тук

Музика и аранжимент: група Pro.Feel

Текст: Славян Росенов

Това все още е бета версия на песента, така че приемаме всякаква критика (по възможност градивна, разбира се) :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми какво друго да кажа, освен евала! Парчето наистина е pro-feel, готово си е за пускане по БГ радио и ММ, ако направите един клип! Поздравления и успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, човек! Как може да пееш така, кажи ми! Браво! Успех на групата! И пак - вокалите са яки, давам им оценка 11 от 10!:recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...без да считам мнението си за меродавно, бих казал, че вокалите (бек-вокалите) трябва да се намалят с една идея (-0.5; -1 dB), защото ми звучат малко отделено от звуковата картина...лично мнение!

 

..иначе..идея, постройка, звук, емоция...всичко е както трябва. Браво, поздравления.

 

Мирослав

Редактирано от Xoce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за комплиментите, които сте отправили :recourse:

Благодаря и на Хосе за конкретната забележка. Не си първият, който го отбелязва и съм съгласен с теб. Ще бъде променено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...без да считам мнението си за меродавно, бих казал, че вокалите (бек-вокалите) трябва да се намалят с една идея (-0.5; -1 dB), защото ми звучат малко отделено от звуковата картина...лично мнение!

 

..иначе..идея, постройка, звук, емоция...всичко е както трябва. Браво, поздравления.

 

Мирослав

....ех мама му стара....от тия естради съм се повредил тотално...на всички нормални хора съм почнал да прааа миксове със силни вокали...д..ее...а..маа му :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, сладури неземни!

 

Страхотно парче, страшна музика, текст и аранжимент (не трябваше да прозвучи като от Мелодия на годината, просто наистина всичко заслужава отделна похвала :) ) и мноооооооооооооооого яки гласовеееее!!!!!!!!!!! :whistle: .

 

ДЕРЗАЙТЕ! Едно пиленце ми каза, че ви чакат много успехи! :)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дойде леко стандартно, а аз не харесвам стандартите по дифолт, така че моето мнение в случая да не се брои.

Звука е страхотен, барабаниста яко слепва всички ви, което му прави голяма чест и заема много важно място!

 

Но на мен самите идеи и музика ми звучат като Сафо, Сленг, Ундо, Фанданго и там другите не ги помня вече.

Някак си не са различни... а трябва... поне според мен. Но това вече опира до други неща, а не до свирене, музикално

образование и подобните му.

 

Иначе, дано да имате успех. Бг радио, знам ли!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дойде леко стандартно, а аз не харесвам стандартите по дифолт, така че моето мнение в случая да не се брои.

Звука е страхотен, барабаниста яко слепва всички ви, което му прави голяма чест и заема много важно място!

 

Но на мен самите идеи и музика ми звучат като Сафо, Сленг, Ундо, Фанданго и там другите не ги помня вече.

Някак си не са различни... а трябва... поне според мен. Но това вече опира до други неща, а не до свирене, музикално

образование и подобните му.

 

Иначе, дано да имате успех. Бг радио, знам ли!?

...да....много благодарим за мнението ти - за барабаниста си адски прав....за клишетата лично аз се радвам че го възприемаш така....ако сме много различни, отиваме 5-10 години назад в О-Шипка...а тва сме го пробвали вече ... :offtopic-001: ..дано не засегна някого.... :) ...надявам се и другите от бандата да напишат мнение...:-)...

...а за бг радио...дано стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^отново евала, Алекс!

 

Парчето, мисля, е добър продукт, дано да има успех.

Знаеш, че се кефя на такъв тип музика, пък и на вас като група.

 

Имам една забележка обаче- според мен както каза и някой по-горе е доста над всичко, губи ми се усещането за груув като цяло. Не мога да го обясня точно....

 

Напомня ми малко ТЕ и мисълта ми е (без да ти се бъркам в работата) - сложи за рефърънс нещо на те в проекта на парчето....

 

Хвала ви!

 

П.С. не съм капацитет:))

басът е як;):greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре е, все пак... но трябва време, аз не бих слушал такава узика повече от половин парче.

Също както и тези от О'Шипка като изключм няколко такта от различни банди, които да сглобят заедно едно-две парчета!

 

Тук проблемът е че няма продуценти. Иначе би било просто страхотно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички писали до тук :) И за похвалите и за критиките. Съгласен съм с assoass и 100% подкрепям мнението на колегата alexnous относно клишетата и свръхноваторството.

Току що ъплоаднах и нов микс на песента, затова може би временно няма да е активна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...e..копеле.....много благодарско.....тва с референса си го мислех още от самото начало и то с песента "Още не знам"...тва с грува ме притесни леко....щото уж за тва внимавахме доста....в новия микс овърхедите са с около 3-4 дб напред....вероятно това ще помогне....но щом днеска съм усетил нужда за ОХ значи нещо в тая посока е куцало...:-)...ае сексуално :-)

п.с. радвам се че баса ти харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.