Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко джаз


kolio_k

Recommended Posts

Сине,много си се извратил бе?Има голяма промяна в маниера на свирене...Брутален си както винаги!Ае поздрави от Филибето!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно се кефя,че толкова много хора са чули (и видяли)нещата и им харесват.Много ви благодаря на всички.Ще гледам да кача още едно парче днес.

 

@В заключение ми става леко тъпо и депресивно - толкова добри музиканти има българи в чужбина, които не се чуват из България...айде елате де...

 

Много исках да дойда с тази група,есента за нещо като микро турненце(1-2 джаз фестивала и няколко клуба в Пловдов,София и Хасково).Всичко беше организирано от БГ страна,но при мен финансирането пропадна,а в България е много гот да се свири,но плащането е проблем(ако не си известен имам предвид :punk_guitar: ).Трябваха ми около 5000 франка,които ми бяха обещани тук,от една организация,но всичко се издъни,така че,не ни остава нищо друго освен да опитаме пак,по късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още парче от същия концерт.Мое е и го свирим за първи път,поради което даже го бъркаме на темата.Надявам се да ви хареса

moe-novo

 

Скоро ще пусна и записи от концерт с един квинтет,там нещата са по традиционни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... нямаше да се включвам ама .... цитат - ''...Много ме изкефи,звучи почти зряло....'' yotzzo , би ли ми обяснил какво точно имаш предвид с думичката ''ПОЧТИ '' .... естествено предполагам , че на базата на солидното си образование по елитни колежи за джаз , съчетано с солиден сценичен опит получен от свирене по реномирани джаз фестивали във формации на светила на джаза , ти имаш основание да правиш квалификации от типа ''ПОЧТИ ЗРЯЛО'' за неща пускани от музикант като Кольо ........ трудно ми е да пиша без да псувам на всяка втора дума ....... както и да е .....едно единствено нещо бих те помолил - ако за в бъдеще имаш още ''ПОЧТИ ЗРЕЛИ'' мнения би ли ми ги спестил , защото ми е писнало от ''корифеи'' на джаза ...... Цеко - неразбираш от джаз , но умираш от кеф да се заяжда с разбирачи :)

Благодаря:)Казвам" почти зряло" в сравнение с големите джазисти.Това ми е лично мнение и не предявявам никакви претенции да съм кой-знае какъв музикант.Смешно е да са заяждаш,не се имам за разбирач,явно ти така си решил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още парче от същия концерт.Мое е и го свирим за първи път,поради което даже го бъркаме на темата.Надявам се да ви хареса

moe-novo

 

Скоро ще пусна и записи от концерт с един квинтет,там нещата са по традиционни

Жестокичко! Много не кефят такива неща!/Нищо.че не разбирам/А дето го бъркате на темата,само вие си го знаете и може би малка група образовани музиканти:)

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.