Jump to content
Българският форум за музиканти

A Rainy Song


Raxus

Recommended Posts

Така...най-после се реших да ви кача нещо от мен...Песента е на 3 китари(Аз,моя милост и пак аз), но микрофона е доста шибан и затва не е с хубаво качество иначе дано ви хареса...

Nicky-A rainy song

П.С. Идеята ще отиде за групата ми кадето ще се добавят и клавири и т.н.

Редактирано от Raxus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тихичко се чуват тез китари, дюд :greenangel:

Иначе звучи успокояващо и приятно.

 

Не знам, каква ти е идеята за солата, но звучат малко извън акордите, ако ме разбираш :thx: Бендовете (или т.нар. портаменто ) също е добре да се попрезапишат, защото звучат доста извън тоналност.

 

За звукът си писал, но според мен и малко повечко ехо има освен, че една от китарите криви при записа, което означава високо входно ниво към звуковата ти карта.

Успех. Като стане крайният вариант, пусни да чуем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"3 китари(Аз,моя милост и пак аз), "- да ...прекалено познато..за съжаление никой не иска малко да се помъчи да ми научи работите.... :greenangel: а сега ще видим и песничката

много интересна идеичка..харесва ми..но в началото на солиращата част, китарата , специално при бендовете(както сънчо спомена) звучи леко фалшиво. иначе бравоо и очаквам да качиш нова версия, когато направиш парчето с групата ти. :thx::)

Редактирано от valkyr-qsal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз усетих че бендовете са фалшиви, но като цяла самата солираща китара няма да я има във краиния вариант, просто я записах щоото ми звучеше доста празно...Самия микрофон е кофти и затова са тихи(успях да ги бустна колкото можах през Куул едит про)...

Просто като се запише наново и професионално може да стане нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно много фалшиво,чак мен ме дразни...Звука също е кошмарен.Освен това не е цяло парче,а само бегла идея.

Обааааааче! Настроението е много истинско и си отговаря ня името/а как вали днес!/.Като казах звук имах пред вид записа. Блендата на китарата е много хубава.Изглежда като да го е правил музикант с усет.

Пич,ако не те мързи,/ама много те мързи,а?/ще направиш много яки неща,които бих се радвал да чуя:P

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая да пооправя...Ама верно мързела е фактор...идеи има много...ама не се навиват хората да ги свирим(още сме зелена група и ще наблегнем малко на кавъри, докато почнем със същинската част), е пък след време като направим парчето ще го запишим и ще го постна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани тия кавъри,не се занимавайте с глупости,ще станете кръчмарска банда и какво? ;) после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Хубаво е, жалко че в песента се редуват 4 акорда и джъткаш в 4-5 позиции от пентатониката.

 

П.С. Кисов прочети малко теория на музиката, помага ;) аде успех.

Редактирано от zigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.