Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Box 2.6 - процесор за ефекти


goqe

Recommended Posts

Когато свържа китарата с компютъра и пусна програмата (Guitar Box) не се получава нищо.

Прочетох в Help-а че Line-In(в който е включена китарата) обикновенно е Stero, а звука на китарата е Mono.

Трябва да направя Line-In канала си на Mono ако искам китарата да свири.

 

Има ли начин?

Имам 3 изхода и трите се заемат от тонколоните (5+1 buffer) и сега две са изключени за да включа китарата.

Има ли начин да направя Line-In от Stereo в Mono?

 

Или ако някой може да ми обясни изобщо как да стане ще съм много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

З**би т'ва софтуерно недоразумение. Виж в пиннатата тема за начинаещи какво пише за ASIO драйверите и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти изброя поне 5 симулатора на китарни ефекти/усилватели, които ще са в пъти по-добри. Това е един от най-лошите избори! :rolleyes:

 

както вее ти предложиха - прегледай темите, има страшно много и ценно инфо събрано на едно място. Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай Guitar FX 3.4. Има crack за connection check-а и много добри preset-и, няма забавяне на звука(latency) без нужда да инсталирваш драйвери. Ползвал съм Guitar Rig и няколко други но с G FX 3.4 изкарах най-добър звук. Единствената ми забележка е, че няма код в програмата за запазване на настройките така че (както аз правя) си намираш пресет, който най много се доближава до желания от теб звук и си го дооправяш, като запомняш промените за другия път.

Пример: tube sound

П.С. Както виждаш може и да си записваш :greenangel:

Редактирано от Talic_Zealot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.